sarzita

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Avon Mark CC Krém SPF20

Avon Mark CC Krém SPF20
2018. március 28.

Nagy csalódás. Fedése semmi. Csak púderrel hasznáható, mert fénylik. Nem veszem újra soha. Reggel felkenve a bőrömre még picit csíp is.

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk
2014. október 31.

Az Octopus van meg nekem. Két rétegben szépen fed, és jócskán vannak benne a "sódarabkák". Szép, elegáns: még menyasszonyi körömlakknak is el tudom képzelni. Én gyors száradású fedőlakkot kentem rá, ezért nem tudom, hogy milyen gyorsan szárad és hogy mennyire érdes a felülete. Megérte az árát, sajna lehet, hogy ezek után még rendelek a kiadásból. :( Mintha nem lenne már most elég lakkom.
Utóirat: a lemosáshoz szükséges az alufóliás-becsavarós-5 perces youtube videó megtekintése és alkalmazása. Azután egy húzással szépen lejön, úgyhogy megjár neki a 4 csillag!

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2014. október 29.

Engem kenyérre lehet kenni az olyan termékekkel, amelyek finom habbá válnak a kezemben. Ez egy folyékony lötyi, egyet nyomsz és finom kis habcsók kerül e kezedre. (imádom) Először ripsz ropsz nekiestem az arcomnak, szememnek. Hát a szememet kicsit csípte. Eztán már óvatosabb lettem és lecsukott szemre használom. Szépen eltávolítja a sminket, reggelente pedig a ricinus olajat a szemöldökömről, szempillámról. Utána kellemes tapintású a bőröm és nem érzem száraznak, igaz, nekem kombinált bőröm van és az arra valót választottam a polcról. Az illatától nem ájulok el, de hamar elillan. 4 csillag, mert nem csodaszer.

1 ÖSSZETEVŐ

Ppg-12-Peg-50 Lanolin EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen