SayenAllwright

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2014. szeptember 4.

Megvettem, azt hallottam erősíti majd a hajam, de legfőképpen nőni fog tőle. Kitartóan használtam mind a sampont, a balzsamot sőt még a pakolást is. Semmi látványosabb (v egyáltalán látható) eredményt nem tapasztaltam. Nem vagyok elájulva sem az illatától, sem a hatásától. Biztos nem veszem újra ha elfogy, inkább tovább keresgetek, hátha végre találok vmit ami használ.

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2014. augusztus 29.

Nekem a 818 Union Square és a 821 NY Tribute van a tulajdonomban. Ez utóbbit nem igazán használom, még egy szetthez vettem. A barnát elég sokat nyúzom, nagyon szeretem a színeit, csak azt sajnálom, hogy a sok használat miatt összetört a legvilágosabb arany szín, ami a kedvencem volt. Azóta már beszereztem az árnyalatait más márkától, amikben sokkal több van, szóval nem hiszem hogy újra meg fogom vásárolni, de nem volt rossz élmény. 3 csillag a mennyiség miatt, kicsit tovább is kitarthatott volna.

Claire's Bambusz Ecsetkészlet

Claire's Bambusz Ecsetkészlet
2014. augusztus 25.

Én az egyik akciójuk keretében vettem. Pár sminkes előadás után már tudom mien egy jó sminkecset, és sosem gondoltam volna, h majd így fogok beszerezni párat, méghozzá ien áron. Közép kategóriában elkérhetnek akár 3000 ft-ot is egy profi ecsetért.
Ezek a claire's ecsetek tömöttek, puhák, és még ha nem is profik remekül lehet velük dolgozni.