Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2022. június 27.

Ha valaki egy évvel ezelőtt azt mondta volna nekem, hogy szárazsampont fogok használni, az a minimum, hogy körberöhögtem volna.
Inkább keltem sokszor akár egy órával is korábban, hogy mindig friss és szép legyen a hajam.
Aztán megérkezett az idei nyár is, ami már a második elviselhetetlenül meleg nyár a számomra és a hajam extra gyorsan zsírosodik ilyenkor, a vége pedig kiszárad.
Plusz, az 1 éves manó mellett a napi hajmosás luxus időtöltés, amikor csak ide a ház melletti parkba (játszóra) megyünk le sétálni a reggeli és késő délutáni órákban.
Tettem egy próbát és megnyert magának. Valószínűleg klasszisokkal jobban működnek a mostani szárazsamponok, mint amit utoljára ~20 éve próbáltam. Persze távolról sem adja a frissen mosott haj érzést, de látszatra egészen elfogadható tőle a hajam. Megkapja tőlem az 5 csillagot, mert tényleg szívesen használom, amikor nincs extra programunk és hajmosással/szárítással sem akarok vesződni a közel 40 fokban.

Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Bontókefe

Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Bontókefe
2022. június 27.

A legjobb hajkefe a világon! Hosszú évek óta TT hajkefét használtam és nagyon szerettem. Aztán belefutottam itt a sok pozitív véleménybe és pár napra rá szembejött egy kihagyhatatlan akció. Gondoltam ha nem válik be, majd a férjem fejét masszírozgatom vele (vagy a kutyát 😄).
Ez a hajkefe egy álom! Magasan veri a TT hajkeféimet, pedig nem gondoltam volna, hogy létezik azoknál jobb.
Íves kialakítása igazi masszázs élményt nyújt, a vegyes sörtéinek köszönhetően nem száll a hajam és fényesebb is.
A legkisebb méretben vettem meg, ami az én viszonylag kis fejemhez és vékonyszálú hajamhoz pont tökéletes.
Ha egyszer tönkremenne (amire nem látok sok esélyt) biztosan újravenném.

Halloween Blossom EDT

Halloween Blossom EDT
2022. június 11.

Nagyon finom! Kivételesen eszem ágában sem volt parfümöt venni, amikor a drogériában megakadt a szemem ezen az üvegcsén. Próba nélkül lekaptam a polcról, gondoltam 30ml-t csak elfújkálok a játszótérre, de ha mégsem, az üvege annyira vidám, hogy megéri. :)
Rajtam az eper és jázmin érződik leginkább, igazi vidám tavaszi-nyári illat. Annyira megtetszett, hogy lehet veszek még belőle.

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ