Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Escentric Molecules M+ Black Tea

Escentric Molecules M+ Black Tea
2024. február 19.

Véletlenül (hát hogyne!😃) a Neroli felé jártam és mivel a M+Mandarin üvegem végén járok, gondoltam beszerzem a következő adagom. Imádom a fekete teát, így tettem egy próbát ezzel, amíg vártam és most oda-vissza vagyok tőle. Konkrétan Lipton Yellow Label illatat van. Imádom! Nagyon hasonlít a L'Artisan Tea For Two illatára, viszont azzal ellentétben ez cseppet sem füstös, hanem csak enyhén citrusos, melengető, forró tea illat, molecule 01-el a háttérben.
Jött is velem haza egy kis üveggel, mert ebben az esős már nem tél-de még nem tavasz időben nagyon nagyon jól esik. 🥰

Dolce & Gabbana Devotion

Dolce & Gabbana Devotion
2024. január 22.

Annyi megosztó véleményt olvastam, hogy ki kellett próbálnom nekem is.
Burbon vaníliás cukorba forgatott citrom- és narancsszeletek. Faék egyszerűségű. Semmi csavar nincs bene. Az üvege is giccses.
Megvettem. 🤣
Az utóbbi időben valahogy nem szeretem a túlkomplikált illatokat, pedig csak olyanokkal van tele a szekrényem. Pont erre vágyom most, egyszerű, de minőségi krémes vanília illat, pici citrussal. Nem csíkhúzós, nem nyom el, de határozottan jelen van.
Ebben a parfümben tényleg ne keressen senki se csodát, se földöntúli magaslatokat, ez egy bekuckózós, puha, meleg illat erre a hideg időre. Kora délután elugrani a bölcsibe összeszedni a manót és lemenni a parkba sötétedésig játszani, sétálni a hóban. Erre eddig ennél finomabbat nem találtam.
Részemről megkapja a csillagokat.

Upd.: Nagyon tartós, este fürdés után is éreztem még az illatát.
Aki szeretne ehhez nagyon hasonló illatot, de nem engedhet meg magának ilyen kiadást, tipp: pár csepp Aromax Hókifli illóolaj illatmentes testápolóhoz keverve. Próbáljátok ki. 😉 😊

Bepanthen Derma Bőrmegújító Testápoló

Bepanthen Derma Bőrmegújító Testápoló
2024. január 15.
(!)

Tesztelésre kaptam én is és amióta megérkezett csak ezt használom. Könnyed állaga van, gyorsan beszívódik, nem ragad és illatmentes. Úgy vettem észre, hogy kellően hidratál is, bár én csak mellkasra és kézkrémnek használom. Tegnap este kilróbáltam arcra is a megszokott szérumok fölé és meglepően kipihent arc fogadott reggel a tükörben, pedig csak 5-6 órát sikerült aludni - azt is részletekben.
Ha a véleményem nem változik róla mire elhasználom, akkor szerintem venni fogok belőle.

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ