Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo
2020. augusztus 7.

Még mindig él bennem a remény, hogy egyszer majd megtalálom azt a sampon-balzsam párost aminek a használata után az én vékonyszálú hajamból reklám-szerű hosszú, dús hajzuhatag lesz ( nem, sosem lesz 🤣). Túlvagyok több Joico (gyulladt fejbőr), Kerastase (non-stop szálló haj), Kevin Murphy (túl sok illatanyagtól viszketés)stb. szetteken és most az Olaplex volt soron.
Nagyjából 2 hete használom és azt kell mondjam, hogy eddig szeretem. Na persze nem lettem fodrászmodell tőle, de jó tartást és fényt a a hajamnak, könnyen kezelhető lesz tőle és nem okozott eddig irritációt. Azt is észrevettem, hogy mintha kevesebb hajszál maradna a fésűben. Kellemesen enyhe illata van, ami engem a NR Nina parfümre emlékeztet. 😊

Nesti Dante Luxury Gold Soap

Nesti Dante Luxury Gold Soap
2020. augusztus 7.

Annyi pozitív véleményt olvastam már erről a szappanról, hogy ma délelőtt vettem belőle egyet. Hosszútávú tapasztalatot még nem tudok mondani, mert még csak kétszer mostam vele kezet, de úgy tűnik nem szárít. 😊
Az illata tényleg pont olyan, mint a Molecule01 parfümnek, amiből nekem mindig van itthon. 😊

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon
2020. július 24.

Mézeskalács, samponos flakonban.🥰 Mennyei az illata, a hatására legszívesebben nekiállnék mézeskalácsot sütni és feltenni a karácsonyi lemezt. 😄
A Tigi Méz&Zab termékcsaládnak van hasonló illata, de ennek szebbek az összetevői, plusz szilikonmentes.
Sajnos rendeltetésszerű használaton nálam elbukott, mert extrém módon szárítja a fejbőröm és a hajam is, (amin a hozzá tartozó balzsam sem tud segíteni), de biztos hogy veszek még belőle, mert habfürdőnek és kézmosónak szuper lesz az őszi-téli hónapokban. 😊

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ