Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bio-Oil

Bio-Oil
2021. április 29.

2021.04.29. Hivatalosan is a legjobb, a kismamakrémhez hozzákeverve. 2 napja megszületett a kisfiunk és sehol egy csík! Minden kismamának szívből ajánlom. 🥰

2021.04.05. Azóta is ezt a mixet használom reggel-este és még most a 37. héten sincs sehol egy csík. 😊 A tinikori striáim is valahogy kisebbek lettek, illetve annyira elhalványodtak, hogy már csak akkor látszanak, ha úgy esik a fény az adott területre. Már csak pár hét, remélem továbbra is bírja velem a strapát. 😊

2021.01.10. Sosem gondoltam volna, hogy 6 hónapos kismamaként lesz olyan a bőröm, mint akit photoshopoltak. 😃 Bevallom, nem hittem a reklámnak, de egy barátnőm tanácsára kb.2 hete hozzákevertem ~30-40ml Bio-oil-t a kedvenc illatmentes és gyorsan beszívódó kismama krémemhez (Naturland) és azóta így használom.
Tizenévesen hirtelen nőttem és sajnos azóta vannak a csípőmön és a melleimen striák, de az utóbbi napokban azt vettem észre, hogy azok is már csak alig látszanak. Az olajat önmagában még nem próbáltam, mert nem szeretem ha sokáig kell várni amíg beszívódik, viszont az elmúlt hónapokhoz képest szembetűnő a változás, amit csak ennek tudhatok be.
Eddig új striáim nincsenek, a régiek múlnak, de úgy tudom a várandósság utolsó hónapja az, amikor hatványozottabban nő a pocak és nyúlik a bőr, szóval bízom benne, hogy továbbra is jól teljesít majd. 😊

Naturland Kismama Krém

Naturland Kismama Krém
2021. április 29.

2021.04.29. Hivatalosan is a legjobb krém, BioOil-al keverve. 2 napja megszületett a kisfiunk es sehol egy csík! Minden kismamának szívből ajánlom a használatát! 🥰

2021.01.10. Nagyon szeretem ezt a krémet, pedig először nehezen vettem rá magam a használatra. Nem szeretem a testápolókat, ezért mindig hidratáló tusfürdőket használtam, de nyilván babavárás során ennél már több kell.
Én is már a 2.hónaptól kezdve használom, hogy megelőzzem a striák kialakulását. Nagyon tetszik, hogy illatmentes és azonnal nyom nélkül beszívódik, nem kell várni az öltözködéssel.
Ami nem tetszik, az csavaros kupakos kiszerelés, ezért mindig kettesével veszem és egy kiürült folyékony szappan pumpás üvegébe töltöm.
Egy barátnőm tanácsára kb.2 hete hozzákevertem ~30-40ml Bio-oil-t. Sosem gondoltam volna, hogy 6 hónapos kismamaként lesz olyan a bőröm, mint akit photoshopoltak. 😃 Tizenévesen hirtelen nőttem és sajnos azóta vannak a csípőmön és a melleimen striák, de az utóbbi napokban azt vettem észre, hogy azok is már csak alig látszanak. (Bevallom, nem hittem a Bio-oil reklámnak, de úgy tünik tényleg hatásos - viszont én csak a Kismama krémmel keverve használom.)

OGX Hydrate & Color Reviving Bamboo Radiant Brunette Conditioner

OGX Hydrate & Color Reviving Bamboo Radiant Brunette Conditioner
2021. április 22.

Nagyon jó kondícionáló. Igaz, eddig még csak 3x-4x használtam, de eddig tetszik. Kellemes illata van (igazából nehéz meghatározni, talán kólás-gyümölcsös?), de nem túl erős és nem is marad meg a hajban sokáig. Világosbarna színű, könnyen eloszlatható a hajon és könnyen kiöblíthető.
A hozzá való samponnal használom, a hajam nagyon szép fényes, dús és kiemeli a világos bronzbarna színét. Valóban hidratál, mert az utóbbi időben ez az egyetlen, amitől nem száll a hajam, de nem nehezíti el és könnyen formázható lesz tőle.

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ