Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém
2019. április 11.
(!)

Tesztelésre nyertem és tegnap délután érkezett meg. Igaz, hogy nappali hidratáló, mégis vártam az estét, hogy kipróbáljam végre és arctisztítás után (micellás víz, Luna play plus+arclemosógél, rózsavíz) lelkesen vetettem rá magam. Tetszik a légmentesen záró, pumpás kiszerelés. Könnyen kenhető, gyorsan beszóvódó és enyhe illatú krém.
DE! Kellett kennem mégegy réteget, mert éreztem, hogy még nem az igazi. A harmadik réteg után még mindig azt éreztem, hogy nagyon húzódik alatta a bőröm, de ha hozzáértem az arcomhoz, akkor - nem tudok rá jobb kifejezést - csúszós réteg volt rajta. Fél óra elteltével sem változott a helyzet, ezért lemostam, ami nem volt egyszerű, mert elég ragaszkodó volt az az extra réteg a bőröm felületén.
Gondoltam adok neki mégegy esélyt és most reggel újra elővettem. A száraz, húzódó érzet most is ugyanúgy jelen van, de most megálltam 1 rétegnél.
Határozottan száraznak érzem a bőröm, viszont a smink szépen mutat rajta. Összegezve: kidobni nem fogom, mert sminkalapként működik, de hidratálásra semmiképp sem ajánlom vízhiányos bőrre. Mivel azt nem hozza számomra, amit ígér, ezért csak 2*.

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT
2019. április 6.

Tegnap este sikerült beszereznem, köszönöm szépen mégegyszer a tippet. :)
A legtöbb angyalka nem kompatibilis velem, de több helyen olvastam, hogy ebben a verzióban csak minimálisan van jelen a háttérben az anyaillat, ezért bátrabban közeledtem felé.
Első fújásra szerelem lett! :) Friss, zamatos mangó szinte végig, majd megjelenik a krémes praliné is.
Ha csak papíron szagoltam volna, biztosra állítottam volna, hogy ez egy Escada kiadás. :) Teljesen rendhagyó az Angel-vonalban. Szerencsére. :)
Az üvege pedig a nyári naplemente színeiben pompázik. Kell neki a tavaszi melegebb idő és a napsütés, borult időben nem tudja megmutatni a vidámságát. Azt hiszem veszek még egy üveggel belőle.

Escada Magnetism EDP

Escada Magnetism EDP
2019. március 19.

Hosszú évek óta kerestem azt a parfümöt, amit tényleg a magaménak érzek. A legtöbb parfümöt megunom 1-2 hónap után, mert vagy túl édes, vagy túl zöld, túl púderes, túl fűszeres stb. Nem hittem volna, hogy egy parfüm tud egyszerre édes és üde zöld is lenni. :)
Sosem volt Escada parfümöm eddig, valahogy elkerültük egymást. Sokáig a niche vonalon mozogtam, de mégsem találtam meg a 100%-ig hozzám passzoló illatot, amit bármikor szívesen viselek.
Hetek óta csak a Magnetism után nyúlok és alig várom, hogy fújjam magamra. Ilyen velem még nem történt. :) Vészesen fogy a 25ml-es üveg tartalma, picit sajnálom, hogy rajtam nem túl tartós az illata.

(A N. online parfümériából rendeltem és észrevettem, hogy az üvegen nincs rajta a márkajelzés, ami a képeken mindig szerepel, bár a batch kód rendben van. Lehetséges, hogy esetleg nem eredetit kaptam?)

2 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ