Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló
2020. február 17.

Az illata számomra igazi antidepresszáns. :) :) Már 3 nagy flakonnal elhasználtam belőle és már meg is vettem a negyediket. Az én vékony szálú hajamnak pont elég az a hidratálás amit nyújtani tud, így nem lesz nehéz és lapos tőle a hajam. Egy flakon nálam 7-8 hónapra is elég, mert nem kell sokat használni belőle ahhoz, hogy fényes és hidratált legyen tőle a hajam. Az illata nagyon sokáig megmarad a hajamban, igaz másnapra már csak enyhén lehet érezni, viszont pár csepp eső a hajon újra felerősíti az illatát. :)
Én igazi parfüm-függő vagyok, de előfordult már, hogy itthonra ebből a hajkondícionálóból kentem picit a csulkómra és a nyakamra = instant jókedv és derü garantált nemcsak nekem, hanem a környezetemben lévőknek is! :)

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2020. február 2.

A sok-sok vélemény után már hajtott a kíváncsiság, hogy kipróbájam ezt a híres parfümöt és az alternatíváját, a Cloud-ot.
Jelenleg itt figyel a BR a baj csuklómon, a Cloud pedig a jobbon.
Igen, tényleg hasonlítanak, de úgy tudnám jellemezni az eltérést, mint a különbséget a Coca-Cola és Coca-Cola Light közt. Ahogy számomra az egyik az kerek egész, addig a másikban -bár ízre hasonló-, mégis ott van határozottan a mesterséges édesítő mellékíze.
Számomra mindenképp a BR a nyerő. Érzem benne én is azt a jódos illatot, de valahogy rajtam nagyon kellemes, meleg, balzsamos illatot ad.
Holnap visszamegyek és jön velem haza egy üveggel. :)

Upd.: Nagyon nagyon furcsa dolgokat művel rajtam ez az illat. A tartósága elismerésre méltó, tegnap ~18h óta az esti fürdés és a reggeli zuhanyzás után még most is halványan érződik.
Ami viszont elbizonytalanított a vásárlást illetően az az, hogy kb. 3 óra elteltével rajtam átalakult a már jól ismert Escentric Molecule 01 illatává. Talán picit édesebb kiadásban, de határozottan azt érzem magamon. Abból már legalább 2 üveggel elfogyasztottam és a harmadikból még van is valamennyi, így most hezitálok.
Egyrészt szuper illat, jó érzés lenne a kollekciómban tudni, másrészt viszont indokolatlan költekezésnek gondolom. Érdekes, hogy eddig sehol senki nem említette ezt a hasonlóságot, de simán lehet, hogy csak rajtam működik ez a két illat hasonlóan.

Upd2.: Tegnap picit többet tettem fel a kis mintámból, mint amennyit az üzletben próbáltam és így már jobban éreztem a különbséget. :) Épp időben sikerült eldöntenem és még odaértem a Neroliba zárás előtt. :) Boldogság van. ☺

Original Mane ‘N Tail Shampoo

Original Mane ‘N Tail Shampoo
2020. február 1.

Tavaly év elején vettem ezt a sampont a hozzá való kondícionálóval együtt, mert a hajnövesztésnek szerettem volna adni egy extra löketet az esküvő előtti hónapokban. Erre a célra tökéletesen be is vált, mert 1 hónap alatt 2cm-t is nőtt és ez az én esetemben hatalmas szó! :) Az egyetlen, de számottevő hátránya az, hogy azonnal kiszedi a hajfestéket. Sajnos emiatt már nem tudom rendszeresen használni, viszont aki világosítani szeretné a haját egy túl sötétre sikeredett festés miatt, annak ez tökéletes megoldás lehet. :)
Amikor már közeledik a hajfestés ideje, előtte 1x-2x ezt használom, hátha így is segít a hajnövekedésnek. :)

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ