Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém
2015. augusztus 25.

Nem tudom miért futottam bele megint ebbe a hibába, hogy Nivea arckrémet vettem. Eddig egyik sem igazán vált be, meg eleve egy teljesen más Nivea arckrémet kerestem (amiről sok jót hallottam), csak az nem volt, így ezt választottam.
Az illatát nagyon szeretem, ahogy az állagát is, de nekem rettentő ragacsos érzetem marad utána, ami mintha még fokozódna is a nap folyamán.
Nem mellesleg elég sok pattanás is kijött, mióta használom, így kénytelen vagyok megválni tőle.

Helia-D Classic Szemránckrém (régi)

Helia-D Classic Szemránckrém (régi)
2015. augusztus 25.

Kuponnal megvettem, még csak egy hete használom, de egyelőre teljesen elégedett vagyok, jól hidratálja a szememet, remélem a finom kis ráncaimon segíteni fog, illetve megakadályozza az újabbak megjelenését.
Egyelőre maximális bizalmam élvezi.

Update: Többször is újravásároltam már, mert nagyon megszerettem, viszont a legutóbbi alkalommal már az első kibontás után is túrós állagú volt a krém, így gyakorlatilag kenhetetlen volt. Nem tudom, hogy a rettentő júliusi kánikulában buggyant-e meg a boltban, de azért ez csalódás volt.

dr. Organic Levendula Testápoló

dr. Organic Levendula Testápoló
2015. június 15.

Ajándékba kaptam, megvenni nem venném (jobb áron lehet találni ugyanilyen hatású terméket), de amúgy szeretem, jól hidratál, gyorsan beszívódik, a levendula meg nagy szerelem számomra.