scentriata

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 19.
Bőrtípus: -

Megnézem

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP
2024. július 7.

Mintát kaptam belőle. Egyszer tudtam felfújni a csuklómra.Megdöbbentem...... Konkrétan tejeskávé illatú. Én imádom a kávét, de csak inni. El nem tudom képzelni, hogy egész nap tejeskávé illatú legyek. Vártam, hogy előbb-utóbb vmi mást is érzek majd, amitől parfümnek érzem. Azt gondolom, ez is egy megosztó illat. Vagy nagy tetszést arat vagy nagyon nem. (Igyekszem diplomatikus lenni. ) És nem szeretném senki ízlését kritizálni, mert ez valóban nagyon szubjektív. Maga a tartóssága, a minősége kiváló, de az illata nem az én orromnak való, annak ellenére, hogy szeretem a gourmand illatokat. Ez most valahogy nem jött át....

Dior Miss Dior Parfum (2024)

Dior Miss Dior Parfum (2024)
2024. április 13.

2024. április 13. new update: Azt hiszem, csak én gondoltam, hogy nem tartós rajtam. A környezetem szerint az és szeretik rajtam. Még mindig oda vagyok érte.
2024. április 4. Update: Sajnos még sem annyira tartós rajtam. Csillagot nem vonok le, de nem bírok elmenni mellette szó nélkül.......

2024. április 3. Mint Dior és Chanel őrült, nagyon vártam, hogy próbálhassam az új kreálmányt. Kissé elbizonytalanítottak az eddigi vélemények, de nem eszik olyan forrón a kását. Nyilván egy parfümöt sem próbálnánk, ha csak ajánlások alapján tennénk azt, mivel valóban nem vagyunk egyformák. Ez tényleg csak ízlés kérdése.
Nekem kimondottan tetszik az új változat. Határozottan Mademoiselle utóhatást, arra emlékeztető jegyeket érzek benne. (noha csak halványan, mert az illatjegyek alapján nem hasonló) Az első fújást édeskésnek éreztem, de az azt követő következő negyedórában már jázminos, fás jegyek törtek elő. Epret vagy gyümölcsös jegyet én annyira nem érzek benne. Tökéletes megfér majd az Absolutely blooming és 2021-és Miss Dior mellett. Kiváltani nem fogja őket, hiszen nagy kedvenceim. A 2024-es Miss Dior nem olyan virágbomba. Kicsit komolyabb, érettebb illat. (valószínűleg a fás jegyek és a cédrus miatt érzem így) Tartósnak tűnik. Összességében tetszik és valószínűleg használni is fogom.

Chanel No.19 Poudre

Chanel No.19 Poudre
2024. március 17.

Csodálatos tavaszi illat. Íriszes puha pézsma. Annyira finom, légies illat. Nincs benne semmi erőszakos, letisztult, körbeölelő, érzékeny illat.
Nyugalom, béke, áhítat, elégedettség, kiegyensúlyozottság. Ami kiegészíti jelen lelkiállapotom. Ezek jutnak eszembe róla.
Hozzá is türelem kell. Ki kell várni, míg eljön az ő ideje. A tavasz első sugarai, amikor a levegő illata is más, mint télen. Akkor előbújnak azok az akkordok, amik télen nem. Úgy örülök, hogy van honnan meríteni és elő tudok venni egy-egy komolyabb, az aktuális trendtől eltérő illatot is. Azt hiszem a március biztosan az ő hónapja.