Schmetterling

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2020. május 29.

Én az arcomra használom főleg, 2-3 naponta este bekenem, pillanatok alatt beszívódik, nem lesz zsíros hatású a bőröm tőle, nem nőtt egy pattim sem tőle, pihe-puha napokig az arcom. Na jó, néha a gyerekekre is kenem :)

Balea Olajos Testápoló Balzsam

Balea Olajos Testápoló Balzsam
2020. április 25.

Extra száraz bőröm már a felhordásnál beszippantja, kifejezetten tetszik, hogy nem egy sűrű krémet kell bemassziroznom. A hatását nem mondanám tartósnak. Az illata finom, csak erős. Lényegében nem egy rossz termék.

T/Gel Fort Korpásodás Elleni Sampon

T/Gel Fort Korpásodás Elleni Sampon
2020. január 9.

Pár hónapja kezdődött a korpa és a viszketés is. Mivel elég makacs mind a kettő, a lavera basic sensitiv samponom mellé kerestem valamit ,ami segít. Az öko-bio-gyógynövény-mentes termékek sajnos nem voltak hasznomra, így tovább kellett mennem. A termék gél állagú, nagyon jól habzik,enyhe illata van. Az első használat után a viszketést mérsékelte, a korpa csak itt-ott éppen hogy megmaradt. Második mosás után a korpa és a viszketés eltűnt :) Pedig csak heti 1x használtam, nem is úgy mint ahogyan a használati útmutató mondja!
Első mosás a laverával, második ezzel és 5 percig rajtahagyom a hajamon. A hajtövem két nap után zsírosodni szokott, ezzel 4 napig is kihúzom! Egyáltalán nem bántja a hosszú, vastagszálú, szőkített hajamat. :)
A parabén miatt nagyon szomorú vagyok...