scintilla

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ultra Derm Kéztisztító Krém

Ultra Derm Kéztisztító Krém
2019. december 11.

Mindig van itthon és legtöbbször valóban kéztisztításra használjuk. Folttisztítónak is tökéletes erősebb anyagokhoz, kiszedtem vele már motorolaj, fáradt olaj és izzadságfoltot is. Természetes, hogy szárít, mert eltávolítja a természetes zsírréteget is a kézről. Nekem megér ennyit.

Naava Aqua Moments Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém

Naava Aqua Moments Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém
2019. december 5.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a krémet. Korábban már használtam holt-tengeri ásványos krémet (Kawar márka). Nagyon elégedett voltam vele, ezért alig vártam, hogy ezt is kipróbálhassam. A csomagolással kezdem: az enyémnek átlátszó tégelye van ezüst tetővel, szebb, mint a képen, de sajnos ráncos rajta a címke,pedig nekem nagyon fontos a csomagolás is. Az illata kellemes és enyhe, ezért nem zavaró. A bőröm nagyon száraz, kipirosodik és hámlik, ez a krém némi fizikai hámlasztás után szépen megnyugtatja, kellően hidratál és valóban gyorsan beszívódik. Nem hagy zsíros érzetet egyáltalán, jól lehet sminkelni rá. Más krémeknél vagy húzódik az arcomon a bőr vagy átfényesedik. Ez estig kitart és gondolkodom rajta, hogy éjszakára is kipróbálom. Ránctalanítást akkor lehet várni egy krémtől szerintem, ha kitartóan használjuk, én egyelőre azt látom, hogy még a problémás bőröm is szereti, frufrubarát, azaz nem zsírosodik tőle, mint egy zsíros érzetet hagyó krémtől.
Az ára a szép összetevőkhöz képest is megfelelő. Csak a csomagolásra adnék 4 csillagot, de mivel minden másban kifogástalan, megérdemli az 5-öt.

eBay Bambusz Szappantartó

eBay Bambusz Szappantartó
2019. október 21.

Nekem rácsos van, valószínűleg sokáig fogom még használni, mert évek óta megvan. Kicsit kerestem, hagyományos csapra. Ez a kapható legkisebb, könnyen tisztítható, bambuszként jól bírja a vizet. A csaphoz rögzítettem egy gyorskötözővel, észre sem lehet venni. Én csak ajánlani tudom, az a termék, amit azért nem kell újravenni, mert örökké tart. Az enyém 1$ volt

1 ÖSSZETEVŐ