scorpionqueen

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Sisley Restorative Facial Cream with Shea Butter

Sisley Restorative Facial Cream with Shea Butter
2024. március 13.

Novemberben télre való, erős hidratálót kerestem, és ennél jobbat nem is választhattam volna. Nagyon sűrű, kifejezetten nehezen oszlatható a bőrön, ennek ellenére úgy szívódik be, hogy nem hagy semmilyen utóérzetet. Olyan, mint a szem maszkjuk, ugyanaz a nagyon mélyre jutó hidratálás. Semmi zsíros, nehéz, kellemetlen utóérzet, csak a puha, hidratált bőr, egyszerűen imádom. Egy ideje szemkrémként is ezt használom, ugyanis ily módon is tökéletes, simán kenterbe veri kifejezetten jónak mondottakat is. Miután végeztem az arcom többi részével, kiveszek annyi mennyiséget, amennyit szemkrémből szoktam használni és mehet a szem körüli területre. A legjobb, ami az arcommal történhetett télen ez a krém volt (és a Neostrata Resurface AHA).
Az illata tipikusan gyógynövényes "Sisley illat", megosztó, vagy szeretik az emberek az ilyen gyógynövényes illatokat, vagy utálják, nem igazán van átmenet szerintem. Én nagyon szeretem, eddig akármit használtam a Sisleytől, imádta a bőröm, ezért automatikusan kötöm az ilyen illatokhoz a "de jó, szép bőr" érzést.

MAC Squirt Plumping Gloss Stick

MAC Squirt Plumping Gloss Stick
2023. október 1.

Nagyon gyengécske színezett ajakápoló. Nem tapad az ajkakhoz, csak csúszkál, 30 perc múlva már el is tűnik. Nekem instant Labello érzést nyújtott, amíg próbálkoztam néhány alkalommal. Pigmentáltága szinte semmi, fénye nem több, mint tényleg egy Labellonak.
Kivitele: drogéria alsó polcos minőség. Nem nagyon értem, mi akar lennii.

Elyn's Lab Milky Hydra-Calm Ápoló Esszencia-Szérum Hibrid

Elyn's Lab Milky Hydra-Calm Ápoló Esszencia-Szérum Hibrid
2023. július 26.

Nagyon könnyű, tejes kis folyadék, kedvenc textúrám, gyorsan vettem is egyet. Az egyik legnehezebben beszívódó termék mégis, amihez valaha szerencsém volt. Egy pumpálásnyit is alig bír beszívni a bőröm, nehéz, kifejezetten kellemeten érzetet hagy maga után, olyan "tisztátalan" érzésem van utána arcon. A pumpája túl erősen lő, ráadásul egy sugárban, ha véletlen túl közel tartom, fröccsen is vissza az ujjamról. Karomra, lábamra elhasználgatom, de kifejezetten nem szeretem.

3 ÖSSZETEVŐ