scorpionqueen

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Whamisa Bio Habzó Arclemosó Krém

Whamisa Bio Habzó Arclemosó Krém
2019. július 30.

Amióta kipróbáltam tavaly a Clinique Rinse Off lemosóját, rájöttem, hogy ezt az állagot szeretem a legjobban arctisztításhoz. Tömör, súlyos hab, szinte krém. Először a reggeli rutinba fogtam be, miután rájöttem, hogy a bőröm mostanában szereti a reggeli habzó lemosást, remekelt. Aztán elfogyott az esti lemosóm, úgyhogy betettem az esti rutinba, szintén remekel. Az én bőrömet nagyon alaposan tisztítja, majdnem csikorgósra, nekem ez vált be a legjobban, ennél kevesebb egyszerűen nem volt elég, azonnal jöttek a mitteszerek. Nagyon kis mennyiség elég. A már megtisztított tenyeremben kb. borsónyi mennyiséget egy-két csepp vízzel alaposan eldolgozok, az megy az arcra, így egy tömör, krémes habréteget kapok. Azzal dolgozgatok egy ideig, aztán elkezdem vízzel lazítani, amikor már nagyon bőven habzik. Tényleg nagyon szeretem. Nem mondom, hogy soha többé nem fogok más lemosót kipróbálni, de ennek mindig lesz helye a fürdőszobámban. Ja, ennek is tessenek ránézni az összetevőire....

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara
2019. július 30.

Ez is a misztikus reptéri vásárlásom meglepi csomagjában lapult, és mennyire jól tettem, hogy valahogyan megvettem! Engem spirálokkal nem lehet már lázbahozni. Túlvagyok régen a legjobbakon, a kevésbé jókon és kifejezetten rosszakon is, tényleg annyi mindent kipróbáltam már. És egyszer a semmiből előkerül a Benefit, és olyat csinál, hogy tátva marad a szám. Ha 100%-osan a tudatomnál vagyok, soha nem jutott volna eszembe, hogy a Benefitnél keressek spirált. Nem a spiráljaikról híresek, ha bárki megkérdezte volna, hogy gyártanak-e spirált, azt mondtam volna, hogy fogalmam sincs. Erre tessék.
Kezdjük egy fontos infóval: a saját keféje használhatatlan, azt csak kupaknak használom. Viszont van mindenféle formájú, fazonú eldobható spirál kefém (neten gombokért rendelhető), így amikor első alkalommal láttam, hogy milyen kis béna a saját keféje, elővettem az eldobhatók közül a kedvencemet. És lássatok csodát. Ében fekete, dús, ívelt pillákat lehet ezzel a festékkel ÉS egy megfelelő kefével elérni. A véleményeket olvasva látom, sokan a nem megfelelő eszköz miatt nem tudtak vele jó eredményt elérni. A tartósságára semmi panaszom nincs, a rekordokat döntő júniusi kánikulában viseltem, meg sem mozdult - ez az én szemeimen extremitásnak mondható.
(Nekem egyébként ez az egész kefe dolog kb. Heuréka élmény volt. Mennyi, de mennyi spirállal nem voltam elégedett azért, mert a keféje nem csinált szép pillákat?! Holott ennyivel megoldható lett volna a probléma - ha a festék maga jó. Ha nem, az más.)

Lancôme Rouge In Love Rúzs

Lancôme Rouge In Love Rúzs
2019. július 30.

Teljesen véletlenül vettem, a YSL állványra kerültek valahogyan egy reptéren ennek a rúzsnak a teszterei, legalábbis a nude árnyalatok. Éjszaka volt, éppen abban a fura állapotban voltam, amikor nem nem tudtam, hogy ébren vagyok, vagy álmodok, szóval biztos, ami biztos, vettem néhány kozmetikumot. A hölgy betette együttesen az összeset a szatyorkába, lezárta, másnap estig el is feledkeztem az egészről. Volt nagy meglepetés, amikor kerestem a YSL rúzst és megtaláltam a Lancome-ot, azt hittem először, valaki másét tették véletlenül hozzám. De kibontva kiderült, hogy nem, tényleg egy Lancome rúzst vettem, nevezetesen a 240m árnyalatot. A szín maga a tökély. Az én nude-om, pontosan az a szín, amit ezer éve kerestem. De sajnos sokáig nem tartott az örömöm, a felkenéstől számítva kb. 5 percig. Akkor ugyanis elkezdett rákötni a számra, a könnyed, finom kis formulából lett egy kemény, szinte durva finish, eszembe sem jut összedörgölni az ajkaimat, ha ezt viselem. Próbálgatom mindenhogyan, radírozás után, hidratálás után, a keménységen úgy-ahogy lehet is segíteni, de egy dolgon nem: nagyon csúnya demarkációs vonal képződik az alsó ajkamon ott, ameddig a rúzst húztam, teljesen mindegy, hogy meddig kenem. És már az ötödik percben ott van, az idő múlásával pedig egyre erőteljesebben látszik. A tartósságával pontosan ezért nincs is gond (mondjuk pont ez az, ami semennyire sem érdekel egy rúzsnál, mindig tudok és szeretek is 1 percet erre szakítani), rászilárdul és kész, marad. A szín miatt használom, kísérletezek vele, hátha valahogy eljutok majd odáig, hogy nem riadok meg, ha tükörbe nézek, mert ez a szín tényleg nagyon tetszik.
A kivitel: Olyan pici, hogy alig találom meg és micsoda ötlet: ezüst színű henger, kinek jutott volna ez eszébe?! Az Essence-től is többet várok.

4 ÖSSZETEVŐ