scorpionqueen

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter Eye Palette

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter Eye Palette
2022. március 13.

A Star Aura négyest használom a legnagyobb megelégedéssel - most már. Első alkalommal óriási volt a csalódottságom, ugyanis erős potyogást produkált. Tele volt a szemem alatti terület. Szomorúan a fiókba tettem, de egy hét múlva mégis elővettem. Úgy tűnik, mintha a panekben a festékek teteje le lett volna fújva (ahogy sok más terméknél), de a használat során egyre jobbá, krémesebbé vált, a potyogás teljesen eltűnt.
A formula valami álom. Nem “szinte” krémes, hanem tényleg krémes. Fényes, de nem csillámos, semmi túlzás. Ez egy tökéletes hétköznapi paletta olyanoknak azoknak, akik szeretik a kifinomult, elegáns festést. Naplementében ügető unikornishoz nem jó. Én lapos ecsettel jobban szeretem felvinni, a fénye másabb úgy, de egyébként satírozó ecsetekkel is készségesen együttműködik. Nagy kár, hogy Charlotte Tilbury a nagy palettáiban nem hozza ezt a minôséget.
A kivitele elmegy, a brandtől megszokott kopogós műanyag.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2022. március 13.

Egy hét alatt úgy szétcsapta a bőröm, hogy kamaszkoromban sem néztem ki úgy. Gyulladt, fájó kiütéseket csinált a homlokomra, az államra. A színe a sárgás tónusomon rettenetes volt, emiatt egyébként sem használtam volna. Viszont a szemkörnyékem imádja, ott a bőröm is másabb tónusú, így teljesen rendben is van. Szépen lezárja az ott használt krémeket, mivel egy brutális szilikonlöket az egész. Nagyon szép tőle a szemkörnyéki terület, így annyira nem vagyok rá pipa, a 60 ml egy jó ideig elég lesz oda.

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA
2022. január 3.

Rendszeresen használok testápolókat/vajakat a lábamra és karomra, valószínűleg ezért nem volt olyan szembetűnő, vagy inkább semmilyen extra hatása sem, hiszen eleve folyamatosan hidratáltak azok a területek is, nem szárazak. Ugyanakkor meglepett azért, hogy tényleg semmivel nem tett többet, vagy mást, mint a Balea testápolóim, amiknek az ára ennek az egy tizennyolcada, ráadásul ezt a számomra rettenetesen büdös, ecetes, savanyú szagot sem kell szagolgatnom, ami ennek van. Nem egyszer volt olyan, hogy lemostam inkább a karom, annyira zavart a szaga. Nem ma kezdtem pedig az aha hámlasztást, ismerem a tipikus savanyú szagát, de ettől undorodom. Lábamra majd lassacskán elfogyasztom, de tényleg sokkal szívesebben nyúlok bármi másért.

4 ÖSSZETEVŐ