SCsilla

Regisztráció dátuma: 2017. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Zara Emotions Fleur De Patchouli EDP

Zara Emotions Fleur De Patchouli EDP
2020. február 22.

Nehéz szavakba önteni, mennyire beleszerettem. Mostanában tört rám az illatok iránti rajongás, ami meg is lepett, mert nem vagyok egy felhalmozó típus és sajnálnám nem elhasználni minden egyes cseppjüjet. Szeretem az eddigieket, mert mindegyik mást ad hozzá a napomhoz, hangulatomhoz. Ugyanakkor maradt bennem valami kis hiány, csodás illatok, de tovább kutattam nem tudtam mi után. Aztán rábukkantam erre az illata és elakadt a lélegzetem. Vagyis nem, pont ez a lényeg. Később akadt el, a viselésénél. Pont ezt az érzést kerestem, csak nem tudtam megfogalmazni. Az ember beleszippant és nem tudja hova tenni. Először csak keresem mert valahogy nem egyértelmű, nincs az hűha élmény. Nem ordít, nem harsány, nem közli a jelenlétét. Csak van. Nem magát helyezi előtérbe, hanem a viselőjét. Olyan, mint a zenekarban a dobos. Nem frontemberként van elől a fényben, hanem hátulról irányít, figyel, rezdül amikor kell. Na ez a parfüm is pont ilyen. Amikor már elvileg sehol sem kellene lennie, mert rég vége a dalnak, még mindig ott lüktet a fejedben.

s.Oliver Selection for Woman

s.Oliver Selection for Woman
2020. február 18.

Erről az illatról az az érzés jut eszembe, amikor tavasszal kilépek az utcára, süt a nap, sétálok. Szívom magamba a lüktető tavasz illatát. Odalépek egy bokorhoz, azt mondom " ez lesz az, ezt érzem mindenhol a levegőben", megyek tovább, megcsap a mézvirág csodás illata, akkor meg azt mondom, " nem, ez az". Majd elhaladok a lonc mellett és ismét gyönyörködöm és vélem felfedezni az ismerős illatot. Ebben az üvegben a tavaszi levegő, virágzó összessége van, ami átjárja a hosszú tél után tavaszra szomjazó lelkemet. Szolíd, tiszta, finoman jelen lévő öröm illat. Tartós!

Jennifer Lopez Still

Jennifer Lopez Still
2020. február 18.

Nagyon finom , áttetsző, zöld, teás- virágos illat. Felfújásnál picit intenzív, de pár perc után csendesül és csoda finommá válik. Nagyon szeretem viselni, egész nap körbe ölel, megnyugtat, jó érzés vele lenni. A tartóssága egészen elképesztő. Reggel 7- kor fújtam nyakra, csuklóra, könyökhajlatra. Most mindjárt este 11, zuhanyoztam és amikor lefeküdtem megcsapott az illat. Vakon rendeltem, nem bántam meg, nagyon szeretem!