sdorcii

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2019. október 5.

nagyon jól radíroz, az illata is kellemes, nekem a zsíros bőrömet különösen jól tisztítja, viszont a Bioderma Sébium habzó gélje ezt egy fokkal jobban teszi meg, úgyhogy emiatt kapott nálam csak 4 csillagot

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2019. október 5.

egy Youtuber, Módis Gabi ajánlása miatt vettem meg, mert neki nagyon bevált (főleg nyáron, mikor könnyebben zsírosodik az ember bőre). Eleinte nem voltam róla meggyőződve, hogy jó-e az én bőrömre, de akkor jöttem rá igazán mennyire is jó mikor az egyetemre visszamenve otthon felejtettem. egyszerűen semmivel sem tudtam olyan jól megtisztítani a bőröm, hogy ne nézzen ki úgy már napközben mint egy disco gömb. tehát összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen tisztít, az illata is kellemes, nem pattogott ki a bőröm szinte egész nyáron és ami szerintem fontos szempont, hogy kicsit is elég használni belőle, így nagyon sokáig kitart.

Balea Very Berry Kézápoló Hab

Balea Very Berry Kézápoló Hab
2019. április 8.

nagyon jó kis illata van, imádom! A málnás testvérével az volt a problémám, hogy túlságosan is erős és édes illata volt, bár miután beszívodott kellemes volt. Ennek már kapásból isteni az illata, ugyanolyan jól hidratál, mint a málnás és nekem jó pár hónapig kitart egy kiszerelés, pedig naponta minimum 1x bekenem vele a kezem!