sdorcii

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. február 14.

először nagyon nem kedveltem, mert a szokásos rutinomba építettem be, amiben szerepel niacinamide is:D sok helyen olvasom, hogy nem lehet együtt használni a kettőt, máshol azt olvasom, hogy simán lehet. Mindenesetre konkrétan ez a két termék (TO nia+ez) nem bírják egymást és ettől a C vitaminban szereplő porszerű szemcsék összekukacosodtak az arcomon és nagyon gusztustalanul nézett ki:D viszont mióta nem használom őket együtt, azóta imádom ezt a terméket, könnyű eldolgozni és így a szemcsés állag sem zavaró, kicsit egy bőrradír érzetét kelti csak számomra. Nagyon szép ragyogóvá teszi a bőröm, de csak esti használatra javaslom, mert rögtön használat után zsíros érzetet kelthet.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. február 14.

valóban hagy egy enyhe fehéres réteget maga után, de szerintem megfelelően eldolgozható és jól teszi a maga dolgát. Ha az ember sminkel rá, egyáltalán nem lehet észrevenni ezt a fehéres réteget, az engem már jobban zavar, hogy a szemöldök és halánték tájékban gyakran kukacosodik nekem valamiért, pedig oda is pont ugyanazok a rétegek kerülnek alá, mint az arcom többi részére:D

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. február 14.

hidratálás céljából használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. kombinált a bőröm, de nem okoz semmi komplikációt, nem lesz tőle zsíros a bőröm, nem tömíti el a pórusokat. egy jó kis könnyed szérum, elsőként szoktam felvinni a szérumok között és nagyon hamar beszívódik.