Seabiscuit

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ocutears Műkönny Szemcsepp

Ocutears Műkönny Szemcsepp
2019. január 1.

Az utóbbi időben nagyon száraz a szemem, néha iszonyatosan viszket és minden pislogás törő érzéssel jár. Itt a krémmánián keresgéltem tartósítószer mentes műkönnyet. Erről a termékről jó vélemények vannak, hát kipróbáltam én is. Ez az első műkönny amit használok, tehát nincs összehasonlítási alapom. Én sajnos nem érzek hosszan tartó hatást :( Nagy mennyiség cseppen a szembe, aminek túlnyomó része egy pillantással kifolyik a szemből, olyan mintha a szemem megtelne könnyel, ami pislogással ki is folyik. Csak egy könnyel teli szem érzés marad, amivel egy darabig rosszabb a látás, tehát meg kell törölnöm a szemem, hogy a könny ne zavarjon a látásban és így már akár csöppenthetnék újra, de minek, hiszen az is kifolyik. Talán, ha kisebb csöppet lehetne a szembe juttatni az esetleg nem folyna ki. Cationorm szemcseppet használok mellé, ami olajosabbnak érződik (ez is tartósítószer mentes), de sajnos csak napi 3-4-szer lehet alakalmazni, ami nekem kevés, ezért az Ocutears-ot kiegészítésként alkalmazom, de még keresgélnem kell hátha találok olyat, ami nekem jobban megfelel. És ami a lényeg, hogy sajnos a szemviszketés és törő érzés e két szemcseppel nem múlt el :(:(

Megasonex Fogfehérítő-Zománcépítő Fogkrém

Megasonex Fogfehérítő-Zománcépítő Fogkrém
2018. február 18.

A Megasonex ultrahangos fogkefe szettben volt ez a fogkrém. Először nem akartam használni, mivel zömében koronák vannak a fogaimon, de aztán úgy gondoltam, ha már van, akkor elhasználom. Elég híg, vizesebb állagú, kevésbé habzik (kimondottan az ultrahangos fogkefékhez ajánlott az ilyen állagú fogkrém), kellemes ízű. És a lényeg, hogy csupa jó összetevők alkotják ezt a terméket! Az ára elég húzós, ha nem a szettben lett volna talán külön nem is vettem volna meg. A fehérítő és fogzománc megújító hatását nem tudom megítélni mert koronák vannak a fogaimon :) Nagyon kevés kell belőle, így elég sokáig kitart. A szép összetevők kompenzálják az árát, emiatt talán legközelebb még is megveszem :)

Megasonex Ultrahangos Fogkefe

Megasonex Ultrahangos Fogkefe
2018. január 23.

A frissen felhelyezett fogkoronák után vásároltam ezt az ultrahangos fogkefét, mert kímélni szerettem volna a csiszolás miatt meggyötört fogínyemet. A 2 hetes ellenőrzéskor az orvos megjegyezte: "Ennyi idő után még nem szokott ilyen szép lenni az íny." Pedig csak ezt a fogkefét használtam, semmi más egyebet, még az általa ajánlott ínyre való gélt sem használtam. Valóban nagyon drága, de akinek fogínyproblémái vannak és megengedheti magának bátran ajánlom!!! Nagyon kíméletesen, alaposan tisztít! Nem kell dörzsölni a gyulladt érzékeny fogínyt, a fog még is szép tiszta, fényes és sima lesz a használatától. Bármilyen fogkrémmel használható, de jobb amelyik kevésbé habzik!