seasnail

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
(!)

Nekem nagyon bevált, mint primer, tartósabb az alapozás mellette, és nem csúszkál el a smink, nagy melegben is szuper. Valóban segít, hogy az alapozó vagy bb krém láthatatlanná tegye a pórusokat, én emiatt vettem meg elsősorban. Szerintem kicsit fura érzés használni, érdekes az állaga, de annyira bevált, hogy ez nem is fontos.

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
(!)

Nagyon hatékonyan radíroz, önbarnító előtt használom, nem is lett foltos sehol. Az olajos érzet nyílván vizes lemosás után is megmarad, engem ez zavar, de egy bő adag tusfürdő használatával kiküszöbölhető a probléma, és így nem is szárít. Minden használat előtt fel kell kevernem. Elégedett vagyok vele, majd meglátjuk, újravenném-e.

Rival de Loop Hydro Aqua Spray

Rival de Loop Hydro Aqua Spray
(!)

Volt régebben egy Vichy termálvíz spray-m, és szerettem smink előtt és nagy melegben használni. Azt ajándékba kaptam, és nem adnám ki érte a teljes árát. Inkább fújok műanyag adagolóból valamilyen gazdagabb ásványvizet... Az még ennél is olcsóbb, de azért adtam egy esélyt, hátha az aloe vera miatt jó lesz. Sajnos az elejétől fogva ilyen trutyiszerű folyadék jött belőle, és az sem permetszerűen. Így utcán nem is mertem volna használni. Hűtőből kivéve még összeállóbb lett. Ha szétkentem a bőrömön, akkor meg ragadt... Néhány használat után teljesen tönkrement, mostmár egy sugárban távozik belőle a trutyi. Valószínűleg a kukában végzi.

1 smink