Sebibarbi

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2019. január 25.

December elején vettem, azóta szinte mindennap használom. Zsírosodó bőröm van T zónában, azonban amióta tél van eléggé száraz lett, így mindig alá kell hidratálnom, de tavaszra és nyárra tökéletes lesz! Fedése nem túl erős, mindig teszek egy kis korrektort a pattanásokra, de ha nincsenek önmagában is elég, egységes bőrképet ad.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2019. január 25.

A képen látható árnyalatot használnom, lassan 3 éve. Nagyon szeretem, bár kicsit macerás felvinni, de szép eredményt lehet elérni vele. Kevés és szőke szemöldököm van, így ez egy kis színt is ad neki, szépen kitölti a hézagokat. A színével azonban nem vagyok megelégedve teljesen, kicsit vöröses az árnyalata a hajamhoz képest. Nem csinál karakteres szemöldököt, mint egy filc vagy ceruza, hétköznapokra tökéletes. A színe miatt 4 csillag.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2019. január 25.

Körülbelül 6 éve verhetetlenül a kedvencem volt, de az utóbbi hónapokban körülbelül 3-4 óra elteltével az alsó szempilláim alá kenődik. Nem tudom mitől lehet, vagy mi változott meg köztünk, de sajnos keresnem kell újabb kedvencet helyette. Ennek ellenére életem eddigi legjobb szempillaspirálja, gyönyörű pillákat csinál, jó a keféje, könnyen kezelhető és szépen rétegezhető.