sebojana

Regisztráció dátuma: 2021. február 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Essence My Skin Perfector Tinted Primer

Essence My Skin Perfector Tinted Primer
2021. április 15.

Ma vettem meg életem első primereként 750 ft-ért akciósan, gondoltam ennyi pénzt akkor is megér, ha semmire sem jó.
Mivel alapozót nem szeretnék használni ameddig csak elkerülhetem, a színezett hidratálókról pedig nem igazán hallottam jót, gondoltam egye fene.
Eddig nagyon tetszik, kellemes az állaga, az illatát sem érezni felvitel után, a tágabb pórusaimat pedig egy pillanat alatt eltüntette. Fedését illetően nem a legerősebb, de az igazság az, hogy nem is amiatt vettem meg elsődlegesen. Egyetlen hibája, hogy nekem kiemeli a bőröm szárazabb pontjait, de azt gondolom egy bőrradírral meg tudom oldani! :) Meglátjuk, hogyan bírja az egész napos szemüveg viselést/maszk hordást/orrfújást!!

Update: továbbra is nagyon kedvelem, kellemes viselet, de abból kiindulva, hogy mattít, egyáltalán nem "ragacsos". Ez nekem jó, mivel magában- esetleg a szemem alatt korrektor alá használom, viszont alapozó alá nem ajánlanám. Nem tartaná meg, sőt megkockáztatom, lehet le is dobná magáról.

Eddig 4* de csak mert hosszabb távon még nem tudom milyen lesz.

Update: marad is a 4*. Nem csodaszer, de jó. :)

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2021. április 15.

Iszonyatosan sajnálom, hogy egy jó ideje már nem látom a DM-ben, sokáig ezt használtam, ha egy kis ápolásra, frissítésre volt szüksége az arcomnak. Most a márka kenderes fátyolmaszkját használom helyette. Az is ugyanennyire jó, de azért hiányzik ez a maszk. :)

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. április 15.

Nagyon-nagyon-nagyon szeretem!!! Olcsó, kellemes illata van, jó minőségű az anyag amiből a maszk készül, jól át van itatva a hatóanyaggal, 10-15 perc alatt is nagyon hatékony, nem ragad utána az arcom. Az idő leteltével (ráérősebb napjaimon egyébként 40 percet is simán fent szoktam hagyni...) azt a krémet, amit az arcom nem szívott be, még az összegyűrt maszkkal ismét átmasszírozom, hogy az utolsó cseppig kihasználjam. Egyébként inkább "vizes" érzése van, mintsem "krémes/zsíros", ami nekem kimondottan plusz pont a normál arcbőrömre. Én hűtőszekrényben tartom, úgy hűsít is, érdemes kipróbálni. :)
Ha lehet 10*, 15-öt adnék. Így "csak" 5*. :)