Sedike

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Missha Super Aqua Refreshing Cleansing Foam

Missha Super Aqua Refreshing Cleansing Foam
2017. március 28.

Mostanában rákattantam a koreai cuccokra, mivel tényleg szemmel láthatólag van eredmény is, nemcsak igéret :) Elöször csak mintát rendeltem, a mintával elégedett voltam,jőtt utána a nagy kiszerelésű flakon. Ez a nagyon finom illatú arctisztító hab is teszi a dolgát, kíméletesen tisztít,nem szárít. Mindennap használom. Ár mennyiség arányban is megéri mivel kevés kell belőle, sokáig elég! Nagyon elégedett vagyok vele!

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2017. március 28.

Tavaly nyár elején vásároltam innen egy kedves lánytól. Nyár végén jutottam el odáig,hogy elkezdjem használni. Azóta már a másodikat vettem meg és még harmadik tégely is lesz ám, ugyanis ez a krém egy csoda! Problémás, T vonalban zsírosodásra hajlamos, vízhiányos, itt ott mitesszeres arcomat rendbe hozta!! Imádom. Szintén a kiskanállal szoktam én is belenyúlni, az sem zavar,hogy nyálkás,csúszos az állaga,mert két perc után beszívja bőröm,pihe puha lesz , nem szárítja ki, nem fénylik tőle az arcom mint más krémektől. Amire emlékszem,hogy amikor elkezdtem használni a második héten elkezdett viszketni tőle az arcom, már-már kezdtem feladni, de csakazértis kenegettem reggel és este. Pár nap után jött az áttörés. Az ára is megéri ha a mennyiséget vesszük! Egy tégely 3-4 hónapig kitart nálam :)

Priscilla Presley Indian Summer

Priscilla Presley Indian Summer
2016. július 1.

Fiatal korom szép emléke. Ó,mennyire szerettem!...még most is fel tudom idézni az illatát! :) Jár neki az 5*