Sedna

Regisztráció dátuma: 2011. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém
2018. április 13.

Nekem jelenleg ez a kedvenc fogkrémem.
Első körben azért vettem meg, mert tipikusan én vagyok a célcsoport: egy tetszetős csomagolással nagyon sok mindent el lehet adni nekem :D
Aztán azért vettem meg újra, mert végre ez egy olyan fogkrém, amiben nem marja szét a mentol a számat. Számomra a fogkrémek 99%-a indokolatlanul csípős-mentolos, pedig aztán az ember szája nem attól lesz tiszta. Szóval az íze és az enyhe mentolossága tett visszatérő vásárlóvá.
Most pedig azért ragadtam billentyűzetet, mert meglepve látom, hogy hosszú távon valóban fehérít egy kicsit. Igazából nem számítottam rá (hiába ígéri), ezért még csak placebónak sem tudhatom be, de szerintem működik :)

Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm

Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm
2017. január 11.

Még a chubby stick szettben találkoztam a Poppin' Poppy árnyalattal. Ránézésre azt hittem, ez a szín nekem tuti nem fog jól állni, és reménykedtem benne, hogy valóban nem sok színe van. Felkentem, és örültem a fejemnek, hogy tényleg tulajdonképpen áttetsző ajakápolóról van szó. Aztán fél óra múlva belenéztem a tükörbe, és pár másodpercig gondolkoznom kellett, mit is kentem a számra, mert ilyen színű cuccom nekem ugyan nincs! Valóban nem rúzs, nincs komoly fedése, de én imádom azt a színt, amit az ajkaimnak ad (és egyébként köszönőviszonyban sincs a termék alap színével, hála a jó égnek), tükör nélkül simán fel tudom kenni, és akármilyen cserepes-hámlós a szám, ez tuti, hogy nem emeli ki, sőt. Végül persze csutkára elhasználtam az egészet, aztán mehettem vissza a teljes kiszerelésért :) Én imádom, mert hétköznapokra pont ilyesmit szeretek magamra kenni, így simán otthagyom érte az árát.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2016. április 24.

Egyszerűen imádom. Beleszerettem, amint magamra fújtam a tesztert, és most, hogy végre megkaptam és a magaménak tudhatom, nem is lehetnék boldogabb :) Friss, kicsit tavaszias illat, könnyedebb, mint az eredeti Nina. (Ezért is tetszik nekem jobban.)

A tartósságával nekem semmi problémám nincs. Én magam természetesen hozzászokom az illathoz a nap folyamán, de még a kora esti órákban is kaptam "de jó illatod van!" dicséretet egy ölelés után, úgyhogy biztosan nem illan el nyomtalanul :)

Update (bő két év után): A második üvegcsét fogyasztom, azóta is tart a szerelem. Minden nap ezt használom, mégsem unok rá. <3

4 ÖSSZETEVŐ

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Acid EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott