seen

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2020. december 25.

090-es piros árnyalat : ár/érték arányban tokeletes valasztas! Hasonlot kerestem a milani amore matte-22 amore szinehez, es majdnem sikerult. A milani szine ennél málnásabb (pinkebb piros), de felkenve nem feltuno a kulonbseg (ha vki ismeri a szint).
Tartossagaban szinten a milani 22-es szinevel megegyezo.Azt azert tudjuk hogy ahany árnyalat annyi fajta minoseg ezekbol a matt száradó rúzsokbol. Nekem nem maszatolodik, órakig fenn van, nem szarit es nem cserepesedik, extra olcso, szoval en elegedett vagyok a termekkel.

Lush Snow Fairy Testpermet

Lush Snow Fairy Testpermet
2020. december 18.

Brutál tartos..ha csak az illat miatt vennéd barmelyik snow fairy termeket, erre kolts. Igaz 1 het alatt kaptam csömört tőle, pedig csak 1 fujás kell/nap , mert ez nem illan el, mint egyeb termékei, hanem arcon ut es ott is marad :-D cukorka illat, biztos eloveszem még, mert gyakorlatilag a sosem fogy el verzio, főleg, hogy vettem 3 féle illatban, es mindtől émelygek 1 hét után, olyan tartos es eros, hasonló edes illatok. (Sex bomb, comforter)

Lush Snow Fairy Testkondícionáló

Lush Snow Fairy Testkondícionáló
2020. december 18.

Az illatat szeretem, viszont nem tartos es rajtam ragad, oblités ide vagy oda. Labszaron oke, de mondjuk a nyakamon kibirhatatlan. Megvettem a body spray verziot, hat azzal jobban jartam...1 fujas es minden illatos 1 napig..ez max 1-2ora rajtam.Ár/érték arány így botrany, csak az illat ami wow -cukorka.