selmeczireka

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Benton Cacao Moist and Mild Cream

Benton Cacao Moist and Mild Cream
2019. szeptember 18.

Kellemes, szagtalan géles hidratáló. Puritot cseréltem le erre, nem mondom, hogy el vagyok ájulva tőle, de hozza azt, amit ígér. El fogom használni, de nem veszem újra. Normál, egyes részeken vízhiányos bőröm van, számomra éppen elég, talán sok is néha, azért figyelnem kell a mennyiségre. Olajos/zsíros bőrre szerintem nagyon sok lehet. 4 csillagról indult, de update-ben lepontozom 3 csillagra.

Sugu Exfoliating Pads

Sugu Exfoliating Pads
2019. szeptember 15.

Nagyon tetszik, nagyon ötletes, igaz emberi erő kell hozzá :-D, de hát ki bánja ezt. A nagyon trendi elektromos/tölthető rokon sem tud sokkal többet az eredmény tekintetében. Szeretem használni, hetente kb. 2-3X veszem elő. Szerintem amúgy nem hámlaszt maximálisan (pedig így hirdeti a forgalmazó), de nagyon kellemesen masszíroz és felélénkíti a bőr vérkeringését. Koreai rutint követek több éve, így az esti rutinomban van helye és mellette hámlasztok is. De ár-érték arányban csodás kis kütyü.

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence
2019. szeptember 11.

Kb. 2 hónapja használom és egy remek eszenciának tartom. Picit ragacsos, de az érzés hamar elillan. Kellemes gyógynövényes illata van, rétegezős rutinba jól beilleszthető. Nem olcsó termék, de kiadós, nagyon megszerettem. Csak ajánlani tudom.