selmeczireka

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Natasha Denona Mini Zendo Palette

Natasha Denona Mini Zendo Palette
2021. január 26.

Elég nagy csalódást okozott a márka, nem ezt vártam. Tizen-sok éve sminkelem magam, volt szerencsém jó és rossz formulákhoz, hyper gagyi és csodás márkákhoz, színekhez. ND ma csúcsminőségnek számít, árban biztosan csúcs, ezt nem vitatom. A kiváló visszajelzések miatt először megrendeltem 2 mini palettát, ez volt az egyik (a másik a star). És milyen jól tettem!!! Hogy csak minit rendeltem!!! A másik palettánál is leírtam a véleményemet, csak ismételni tudom magamat.
A mini paletták (nem a színek) minősége kiváló, eddig. Műanyag nem gagyi, masszív, de majd kiderül fél év elteltével. Színek ránézésre tényleg nagyon szépek. Ujjal swatcholva már nem adják vissza ugyanazt, mint a palettában, de tényleg nagyon szépek, némelyik különleges is.
Aztán ecsettel felvéve szerencsére nem porolnak a mattok, ez jó hír, sőt a mattok szépen satírozhatóak is, bár Sigma ecsettel sem adnak le annyi színt a szemhéjon, mint amennyit vártam. Satírozhatóság amúgy ötös. De haloványok a színek, pigmentáltság ecsettel hármas.
Azt mondom, hogy szép-szép, akciósan 16 fontért vettem külföldi webshopból rendelve (22 font az eredeti ára), így még szódával elmegy, de enyhén szólva is nevetséges, ami hype-ot kapott a márka. ABH (porolása ellenére) sokkal jobb formula. Szerintem. Tuti nem veszek nagy méretű ND palettát. :(

Natasha Denona Mini Star Palette

Natasha Denona Mini Star Palette
2021. január 26.

Le kell hogy húzzam a palettát, elég nagy csalódást okozott. Tizen-sok éve sminkelem magam, volt szerencsém jó és rossz formulákhoz, hyper gagyi és csodás márkákhoz, színekhez. ND ma csúcsminőségnek számít, árban biztosan csúcs, ezt nem vitatom. A kiváló visszajelzések miatt először megrendeltem 2 mini palettát, ez volt az egyik. És milyen jól tettem!!! Hogy csak minit rendeltem!!!
Csillámosak közül némelyik enyhén potyog, de ez megbocsátható, viszont 3-4 óra múlva ELTŰNNEK a szemhéjról, teljesen mindegy milyen szemhéjalapot használok. Nem egyszer és nem kétszer próbáltam, bosszantó. Sőt konkrétan baromi pipa lettem, hogy egy ilyen szinten agyon-ajnározott paletta/márka ilyet produkál. Se egy Too Faced, se egy Zoeva nem tűnik el ilyen szinten a szemhéjamról. Nem mondom, hogy gusztustanul tűnik el, de volt olyan szemhéjalap, amivel be is gyűrődnek a színek, volt persze olyan alap is, amivel szimplán csak "elpárolognak". Egy színt még nem próbáltam, a bal oldali kékeset....nem tudom mire számítsak. :/ Inkább semmire.

Revolution Skincare Copper Peptide Serum

Revolution Skincare Copper Peptide Serum
2021. január 14.

Ez egy teljesen jó peptides szérum. TO helyett vettem meg, mert jóval olcsóbb. Kifejezetten szeretem, újra is vettem. Nappalra használom, kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, nem ragad. Imádom a peptides kencéket, jutányos áron szerintem ez egy remek választás.

1 ÖSSZETEVŐ