selmeczireka

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre
2024. június 12.

Második tisztításhoz vettem az arcomra, előtte pedig egy tisztán olajos/balzsamos tiszítót használok. Tökéletesen tisztít, engem nem irritált és nem is csípett.
Önmagában nem igazán olajos az állaga, tehát egyedül nem bírkózik meg maradéktalanul a fényvédővel/sminkkel, de második tisztítóként bevált. Másodjára vettem újra. Ára is remek.

Kaine Green Fit Pro Sun SPF50+ PA++++

Kaine Green Fit Pro Sun SPF50+ PA++++
2024. május 14.

Nem vált be, nem rossz, de jónak se mondanám, attól azért nagyobbak az elvárásaim, hogy újravegyem. Nem csíp, de nem is ultrakönnyű viselet, picit szárít, távolról sem nevezném hidratáló hatásúnak. Ami a legnagyobb gondom vele, hogy kb. 1 óra elteltével pereg, kukacosodik, pedig felkenéskor jól viselkedik. De akár kentem rá BB kérmet, akár nem, akár kentem alá hidratálót, akár nem, egyértelműen pereg, ha az arcomhoz érek. Mintha hámlana a bőröm. Szóval távol áll a jótól, pedig nekem normál közeli (koromból fakadóan vízhiányos) bőröm van. Hármaska.

Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum

Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum
2024. május 10.

Sajnos nekem is csípi a szememet, főleg a szemhéjam vékony bőrén érzem ezt. A finishe sem az igazi, bár ez jobb, mint a rizses fényvédő a márkától. Túl csúszós és fényes, de smink alatt szépen muzsikál, nem kukacosodik. Viszont nem lett a kedvencem ezen okok miatt, így nem fogom újravásárolni. Illata picit fura, de kellemetlennek azért nem mondanám, enyhén sárgás a színe is. Szóval fél ponttal adnék többet mint a tesójának, annak gyenge ketteskét adtam, de akkor ő kap egy közepest. Ahhoz viszont drága.

1 ÖSSZETEVŐ