selmeczireka

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara
2020. február 18.

Ez egy nagyon jó spirál. Nagyon picit maszatol estére, 8-10 óra viselés után, de nullához közelít. Eléggé megijedtem tőle, meg ultra nagy keféje van, össze is kentem vele magam az elején többször, bár nem vészesen. Szóval gyakorolni kellett. Miniben vásároltam meg, de már másodjára, egy kedves Krémmániás jóvoltából. Ami miatt levonok egy csillagot, az az ára és hogy nehezebben beszerezhető, mert ha itt nem bukkan fel, akkor külföldről kell rendelni. Még csak az első darabot nyúzom, de annyira bejött, hogy vettem belőle gyorsan egy másik minit is. :) Szóval ajánlom, bárcsak olcsóbb lenne, bár nem sajnálom magamtól a high-end kencéket sem, node azért 9-10 ezer egy spirálért kissé túlzó, még ha jó is. Szóval négyes. :)

Jaina Face 100% Pure Hyaluronic Acid Serum

Jaina Face 100% Pure Hyaluronic Acid Serum
2020. február 6.

Én nem tapasztaltam kukacosodást, szerintem nem rossz szérum ez. Csodát nem tudom ki és miért vár a hialuronsavtól, hiszen ez "csak" egy hidratáló összetevő. Összetevőlistája nagyon szép és mivel zselés/géles az állaga, én estére használtam, így nem számít, hogy mennyi idő alatt szívódik be, amúgy 1 csepp elég volt az egész arcomra. Jelenleg más hialuronsavas szérumot használok, de 4 csillagot adok rá, mert ár/érték arányban érdemel annyit. Fiatalabb bőrre ajánlanám, vagy érettebb bőre más szérummal rétegezve. Önmagában nekem sem volt elegendő, de hát nem is ez a szerepe.

Innisfree Moist UV Protection Cream Winter Barrier SPF50+ / Pa++++

Innisfree Moist UV Protection Cream Winter Barrier SPF50+ / Pa++++
2020. január 22.

Nagyon szeretem, télre kerestem valamilyen hidratálóbb fényvédőt és belenyúltam a jóba. Van egy picit pasis parfüm illata, de hamar elszáll, egyáltalán nem zavaró. Színe inkább bőrszín, mintsem fehér, nagyon jól terül a bőrön és szépen hidratál is. Nem nagy tubus, de télre szerintem pont elég, én két hónapja használom, felénél tartok kb, pedig minden reggel felkenem. Én olcsóbban vettem, olyan 12 dollárért lehet az Ebay-en beszerezni. Maximálisan tudom javasolni a nem sivatag-száraz, normál vagy akár vízhiányos bőrre, igaz alá én még kenek hidratáló krémet, de szuperül együttműködnek. De látom, hogy kombi bőrre is bevált sokaknak.

1 ÖSSZETEVŐ