Selvadjia

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon
2019. október 15.

Egy hónapig használtam így mostmár írhatok véleményt róla . Eleinte jónak tünk. 3 napig is szép volt a hajam de már a masodik héten elkezdtem viszketni tőle a hajam már mosás után a fejemre tapadt ami =azzal hogy gyorsabban is zsírosodik . Próbáltam szárazsamponnal kitolni két mosás között az időt de hiába . Utolsó héten nem szárazsamponoztam de így meg 2 naponta kellett mosnom ami igazából mindennap lett volna mert már első napok végére tiszta zsír lett . Pont mielőtt kifogyott volna voltam barátokkal és készültek fotók amiken ,bár frissen mosott a hajam teljesen a fejtetőmre tapad mintha zsíros lenne és jóval vékonyabbnak és kevesebbnek is néz ki mint amilyen.
Nekem ez nem nulla hanem -1 !
Soha többet !

Equilibra Dermo-Olaj Multiaktív

Equilibra Dermo-Olaj Multiaktív
2019. október 15.

Másodjára futottam neki... .
Elsőre a még pattanásos bőrre kentem esténként de nem segített semmit .
Most pedig , kb. fél évvel később , hogy már "csak" hegek vannak gondoltam adok neki még egy esélyt . Bár így két hét után a hegek valóban halványodtak de tele lettem tőle miteszerekkel és patikat is okozott . Mivel mást a mindennapi rutinomban nem változtattam ezért tuti ez a hibás . Elhasználom lábra .
Sajnálom mert szépek az összetevői és reméltem ,hogy nekem is beválik .

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2018. november 13.

Nem olyan rossz sampon . 2 flakonnal használtam el belőle. Eleinte segített kitolni a hajmosások közti időt aztán valahogy ez elmúlt a második flakon közepére kb.
Ami nagyon meglepett ennél a samponnál , hogy az addig gyorsan nővő hajam , míg használtam , szinte semmit sem nőtt ! 😯
Egy próbát megér.
Keresgélek tovább.