senita

Regisztráció dátuma: 2021. november 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. november 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. december 6.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál. Én az arcomra használom minden este csak magában, és 2 naponta reggel is, úgy hogy hozzákeverek egy nagyon pici C-vitamin port. (Nem tudom, hogy ezt szabad-e csinálni, de nem vettem észre, hogy valami gondot okozna.) Kombinált bőröm van, de nem nagyon zsíros, nem fénylik tőle jobban. Kiváló krém, az ára sem horror.

Lovely Choco Bons Eye Shadow Palette

Lovely Choco Bons Eye Shadow Palette
2021. december 4.

Régebben vettem, matt színeket kerestem. Ebben a palettában csak az van. Legjobban a sötétkék és a fekete tetszett meg benne. Jól fognak az árnyalatok, de kell velük kicsit bíbelődnöm, mert foltozhatnak, főleg a sötétek. Az én szememen tartósak, de szerencsére rajtam minden szemhéjpúder az. A csomagolása gyenge műanyag. Repedhet, törhet, esés nélkül is, tapasztaltam. Az annyira olcsó palettáktól mint ez, nem várok sokat. Nem csalódtam benne. Azóta sem bántam meg, hogy megvettem. Otthoni amatőrködésre nekem jó.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. november 28.

Este szoktam használni heti 1-2 alkalommal. Soha nem irritálta a bőröm. Ez az első kémiai hámlasztó, amit megvettem. Nézegettem őket már régebben is, de tartottam tőlük. Nekem elég a hatása. Nincs sok pattanásom. Sajnos hormonoktól, bizonyos ételektől időnként előjön néhány. Mióta ezt használom, szebben, gyorsabban gyógyulnak. Tisztább a bőröm, mint amikor még nem kezelgettem vele. Csodát nem tett az arcbőrömmel, de azt nem is várom el egy kozmetikumtól. Eddig 1 üvegcse fogyott el ebből a termékből. Ezután szeretnék kipróbálni másik hatóanyagú hámlasztó(ka)t is, de lehet hogy még visszatérek hozzá.