senskin

Regisztráció dátuma: 2012. december 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2054 VÉLEMÉNY

Revox Szőrnövekedés Gátló Szérum

Revox Szőrnövekedés Gátló Szérum
2022. január 20.

Én is tesztelésre nyertem, amit köszönök. Viszont maga a termék, túl olajos, amit nem szeretek. Használhatatlan, ebből a szempontból. Hogy a szőrnövekedést gátolja e, azt nem tudom.
Az biztos, hogy ugyanúgy borotválom a lábam, mint amikor nem voltam várandós. Most, hogy megvan a pici, megint nagyon nől a lábamon a szőr. Várandósság alatt egy hét alatt sem látszott, hogy szőrös lennék. :)

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. október 4.

Meg kell, hogy védjem a terméket mert nagyon jó. :) Először is: Nem hinném, hogy az eleve problémás, pattanásos, zsíros bőr megoldója lenne. A pattanásokat és a mitesszereket erősen hormonális dolognak is tekintem, Én most babát várok, hamarosan érkezik. Tini koromban nem volt ilyen szép a bőröm mint most, pedig rendesen használom, az AHA, BHA savakat, Lactic acidot, azelainsavat, niacinamidot, a c vitamint, peptides szérumokat. Reggeli rutin pl: arctonik, nem alkoholos, az kizárt. Egy könnyed tonik pl. rózsás natur. Aztán C glow, Less Stress, peptid szérum. Hidratáló krém pl. purito krém. Majd fényvédő pl. Dr ceuracle cica. De azért még egy kis La roche posay effaclar k+ is. Igen, mindent felszív a bőröm hagyom beszívódni, néha ha smnkelek még MAC strobe is megy rá, aztán lehet alapozni. Negyedére csökkentek a mitesszereim, mióta babát várok, van, hogy este még be sem kenem semmivel sem. Ha igen, hasonló a rutin mint reggel, de akkor csak max két féle dolgot használok. Legjobb ám a retinol, tág pórusú problémás bőrre, de azt most nekem nem lehet használni, de néha már szükségét sem érzem. 41 éves vagyok, de 31 nél még többnek nem néztek. Ez nem érdem, csak túl vagyok egy erős allergián, mikor a bőröm nem volt szép. Aztán megváltoztattam mindent, evés, ivás, mozgás, nem iszom koffeint, alkoholt, nem dohányzom. Egy biztos a krémek inkább megőrzik a bőr egészségét. Ha valami gond van vele rosszul működik, ott valami más is van. PL. nekem volt rossz pajzsmirigy működésem és állandóan az államon voltak pattanások meg betokosodott mitesszerek, göbök.Ahogy változott a hormonháztartás, meg egyszerűen az életvitelem, mára tökéletes. Ha úgy láttam gond van a bőrömmel, szakvéleményt kértem hozzáértőtől, csak azzal kentem ami kellett rá, nem szérumokkal és krémekkel, mert ezek a szérumok és krémek, nem fogják magát a bőrproblémát kezelni. Sőt nem is ezektől jönnek ki. Nekem ez a szérum C vitaminnal keverve tökéletes, ilyen sima bőröm még nem volt húsz éve sem. Akkor nagyon pattanásos és mitesszeres voltam! De nagyon!

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2021. szeptember 19.

Nekem kombinált bőröm van, ha rendesen szérumozok, krémezek és ezt használom, akkor sem csillogok át és nem lesz száraz sem az arcom. Se zsíros, se száraz, hanem szép egyenletes, sima, feszes, szóval ez a tökéletes alapozó! :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ