seoul

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2019. április 20.

Hatalmas csalódás. Először is egy termék ami állítólag majdnem 96-98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, hogyan lehet ennyire borzalmas, mű és büdös parfüm szagú, az rejtély számomra. Nem szeretem a bolti alkoholos parfümöket, mert kiütnek, szóval kicsit félve használtam az arcomon. Ahogy vártam 1-2 hét után már jött is elő néhány plusz pattanás. Szóval köszi, de nem.. Maga az olaj hamar beszívódik, nem hagy zsíros ragacsos érzést a bőrön, viszont hidratálás terén nem nagy szám, télre édes kevés lenne. Néhányszor a lábamra használtam, ahol szintén kijött pár pattanás, szuper. A hajvégeimre talán el tudom használgatni, de nagyon megbántam hogy erre a vacakra ennyit költöttem. Nekem pénzkidobás volt.

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. március 12.

Kicsit csípte az arcomat, és szárít.

Alverde Frosted Berries Málnás Testvaj

Alverde Frosted Berries Málnás Testvaj
2019. február 17.

Testvajnak hívni ezt a hármas kiszerelést, szerintem erős túlzás, inkább gazdag hidratáló krém. Hamar beszívódik, puha lett tőle a kezem. Kb. két hét alatt el lehet használni egy kis tégelyt. A málnás illata tetszett a legjobban mert az a legnatúrabb illat, az áfonyás sem volt rossz, de a szedresnek borzalmas cukros mű illata volt.