seoul

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2021. február 21.

Néhány hónappal ezelőtt sikerült féláron megvásárolnom ezt a pakolást. Lényegében meg vagyok vele elégedve. Szép zöld por, kellemes natúr illattal. Egyszer használom egy héten, egy kis tálkába teszek egy-két kiskanálnyit és egy pici langyos vízzel kikeverem, majd felviszem az arcomra. Megvárom míg megszárad, ilyenkor picit húzódik a bőröm tőle, de nem olyan vészes. Alaposan lemosom meleg vízzel, és finom puha lesz tőle a bőröm. Nem irritálja az arcom, nem jött ki tőle plusz pattanásom sem. A bőrömet érzem, hogy jól megtisztítja, viszont a mitesszereimmel nem tud mit kezdeni. Biztos, hogy teljes áron is meg fogom vásárolni.

Coconutoil Bio Fogpor Matcha Teával

Coconutoil Bio Fogpor Matcha Teával
2021. február 21.

Használtam már natúr fogport, azzal meg voltam elégedve. Mivel imádom a matcha teát, egy darabig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, aztán végül rászántam magam. Megmondom kerek-perec, nekem csalódás ez a por. Először is az íze az valami borzalmas, nagyon édes valami. Semmi mást nem érzek, csak hogy iszonyú édes valamivel mosom a fogam, amit legszívesebben egyből kiköpnék. Ugye egy szép zöld porról beszélünk, ami a matcha miatt zöld, egyébként egyáltalán nem lehet érezni benne az ízét, ellenben a fogakat valamennyire elszínezi a fogmosás végére. Valamint azt is észrevettem, hogy néhány napos használat után napközben néha-néha megfájdult a fogam, és nem tudtam mitől, amint elhagytam ezt a port, azonnal elmúlt. Fogmosásra biztos nem fogom többet használni.

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2020. június 14.

Nagy reményekkel telve vettem meg, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Még csak kétszer mostam vele hajat, de már most negatív véleményem van róla. Gyorsan zsírosodó hajam van, arra gondoltam, hogy ezzel a samponnal tovább húzhatom 1-2 nappal a hajmosást, de nem. Hajmosás közben illetve utána is érzem, hogy nagyon kiszárítja a fejbőröm és néha vakarózom is tőle, ellentétben a hajam viszont két nap után már zsíros hatású. Ja és azt had ne mondjam, hogy csomókban hullik a hajam tőle hajmosás közben. Pénzkidobás volt részemről, mert tuti hogy még egyszer a fejemre nem teszem az is biztos.