seoul

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Med pH5.5 Hautneutral Duschgel

Balea Med pH5.5 Hautneutral Duschgel
2020. február 10.

A semleges illata nem rossz, és jól habzik is. Viszont nagyon kiszárította a bőröm. Befogtam kézmosónak, de annak se jó, kirepedezett tőle a kezem. Kuka.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. február 1.

Hát hol is kezdjem.. Az árától dobtam egy hátast, de úgy gondoltam ha beválik akkor az 1 literes kiszerelés (csak azt találtam) több hónapig elég lesz, így talán nem olyan vészes. Majdnem két hónapja használom, és kicsit több mint a felét fogyasztottam el. Hát nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Először is az illata kellemes volt először, többszöri használat után pedig már nem annyira szeretem, túl parfümös. Nagyon száraz és érzékeny bőrre is ajánlott. Ez most vicc, ugye? Nem azt mondom, hogy ronggyá aszalta a bőrömet, de csak egy nagyon kicsit hidratálta, szinte minimálisan, azért kell utána bőven testápoló. Plusz a hátamon kijött egy-két pattanás, ami szinte biztos hogy a benne lévő parfümtől van. Az állaga nagyon híg, viszont a pumpás flakon tetszik, két-három pumpálásnyi egy fürdésre elég nálam. Sokkal többet vártam tőle, pláne ennyi pénzért. Elhasználom, de biztos hogy nem veszem meg többször. A hidratáció hiánya, a parfüm, és az ára miatt csak 2-őt ér.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2019. április 20.

Hatalmas csalódás. Először is egy termék ami állítólag majdnem 96-98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, hogyan lehet ennyire borzalmas, mű és büdös parfüm szagú, az rejtély számomra. Nem szeretem a bolti alkoholos parfümöket, mert kiütnek, szóval kicsit félve használtam az arcomon. Ahogy vártam 1-2 hét után már jött is elő néhány plusz pattanás. Szóval köszi, de nem.. Maga az olaj hamar beszívódik, nem hagy zsíros ragacsos érzést a bőrön, viszont hidratálás terén nem nagy szám, télre édes kevés lenne. Néhányszor a lábamra használtam, ahol szintén kijött pár pattanás, szuper. A hajvégeimre talán el tudom használgatni, de nagyon megbántam hogy erre a vacakra ennyit költöttem. Nekem pénzkidobás volt.