Best of Beauty 2019

Sephira

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Collection Lasting Perfection Colour Corrector - Green

Collection Lasting Perfection Colour Corrector - Green
2018. április 11.

Az első ilyen színesebb korrektorom (csak bőrszínűim voltak a szemem alá). Azelőtt ódzkodtam az ilyen sárga, lila, meg zöld korrektoroktól, mondtam magamban, minek?? Hogy sárga, zöld, vagy lila legyen az arcom??
Aztán annyi jót hallottam róla, hogy gondoltam ennek adok esélyt.
A zöld elvileg piros foltokra van. Nekem sajna mai napig előfordul, hiába vigyázok, és gondozom a bőröm. :(
Először a tesztert próbáltam kézfejen, szerencsére ennyire nem zöld mint az üvegben.
Mikor megvettem és arcon próbáltam, sem volt olyan zöld, pasztel zöld volt inkább, majdnem fehéres.
Kissé tömény, gyorsan szárad (mint a többi korrektora), de van színe, tényleg elfedi pirosságot, és tartós, később se látszik alatta pirosság.

Viszont a hátrányai:

-Kissé szárít, ha nem hidratálunk alá megfelelően, könnyen hámló orca lehet a nap vége....

-Gyorsan szárad, gyorsan kell vele dolgozni.

-És ami a legnagyobb hátránya, a fölé kerülő alapozót garantáltan világosabbá teszi. Nyáron még nem vészes, mikor úgyis 1-2 árnyalattal sötétebb alapozót használ az ember lánya, de télen mikor amúgy is világos alapozó van terítéken, sajna így Gésa arcot csinálhat. :(

A NYX hasonló zöld terméke viszont annyira zöld, hogy kézfejen pont ugyanolyan menta krém zöld színe volt mint az üvegben. :D (Shrek hatás).

Alverde Nachtcreme mit Bachblüten

Alverde Nachtcreme mit Bachblüten
2018. március 8.

Nekem ugyanaz a tapasztalatom mint audreycoca-nak.
Igazabol nem tudtam semmit errol a kremrol, hirtelen kellett egy ejszakai krem, a dm-ben voltam es erre esett a valasztasom (az osszetevoi drogerias viszonylatban ennek voltak a legjobbak).
En este lefekves elott miutan felviszem, meg par csepp olajat is eloszlatok, igy turhetobb. Egyik alkalommal, amikor nem tettem fel rogton az olajat vettem eszre, hogy onmagaban semmit nem erne, ugyanolyan szaraz lenne a borom utana, mint elotte. Nem hidratal semmit.
Elhasznalom, hisz nem artott, nem okozott viszketest se irritaciot, de nem puhitott. Nem veszem ujra.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2018. február 19.

Ezek szerint én azok közé tartozom, akiknek nem vált be.
Szerencsére már nincs belőle sok, elég drága volt, nem akarnám kidobni, próbálom elhasználni.
Egy másik Bourjois alapozónál olvastam valaki véleményét, hogy akármelyik alapozóját próbálta a márkának, mind poros hatása volt.
Ennél a fajtánál tanusíthatom, hogy igaza volt. Az én kombinált bőrömnél leszerepelt. Nekem nemhogy nem fényesedett ki, hanem ilyen lisztes hatású lett az arcomon, főleg az orcáimon és államon, majdnem mintha hintőporba fejeltem volna. Akárhogy hidratálok alá, messziről nem látszik, de közelről borzalmas, nap végére mintha hámlanék.
Kitűnően kihangúlyozza a száraz részeket a szám körül is, sőt mintha szárítana. Még hogy hidratál....(Ahogy a csomagolásán szerepel).
A szaga is borzasztó, a régi avas nagyi púderekre emlékeztető. Elég folyékony, ha keveset rakok nem fed, ha sokat akkor jön az említett poros hatás.
Valami alternatívát kerestem, valami könnyedet, a Maybelline BB krémje helyett (azt nagyon szerettem, természetes volt, nem látszott egyáltalán van rajtam valami), azt gondoltam ez megteszi mivel itt dicsérték.
Alig várom elfogyjon. A szájfényeit szerettem, rúzsait, de soha-soha többé Bourjois alapozó!!!!!

Sajna még nem fogyott el. Azt el is felejtettem írni, hogy nekem is pattanásokat okozott!!
Hiába hidratálok ála, eddigi alapozóimnál nem volt gond, ez az első, sehogy se működik.

5 ÖSSZETEVŐ

Diosmine EWG Kockázat: EWG Adat: közepes