sephora

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Alfaparf Precious Nature Hajfesték

Alfaparf Precious Nature Hajfesték
2023. október 11.

Kb 1 évig használtam a fekete és kékesfekete árnyalatot. Az illata teljesen jó, nem csípte a fejbőrömet és az ősz haj fedése is jó. Az egyetlen hibája, hogy ugyanolyan gyorsan kopik és fakul az egész hajhosszon, mint egy bármilyen drogériás festék.
Ami miatt pontot vonok le, a hajfesték maradványok a hajas fejbőrről iszonyat nehezen moshatók le! Friss festés után 2-3 alkalom hajmosás szükséges, hogy eltűnjön a fekete festéknyom. Ilyet drogériás festékkel nem tapasztaltam ilyet.
Az általam használt szín: fekete (1) és kékesfekete (1.11)

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra
2023. április 1.

Rettenetesen szárít és a hajat gubancossá teszi.
Emiatt én festett hajra nem ajánlom. Az illata borzalom, akár egy háztartási tisztítószeré...
Gyerekkorom samponja volt a WU2, emiatt kapott egy esélyt a kipróbálásra - de nagy csalódást okozott.

Kocostar Collagén Maszk

Kocostar Collagén Maszk
2023. április 1.

Az összetevői szépek lennének, de kár hogy a parfüm/fragrance ott vírít a lista közepén.
Nagyon ragadóssá vált az arcom a maszk eltávolítása után. Ez nagyon zavaró volt, emiatt kénytelen voltam áttörölni az arcomat egy micellás lemosóval.

4 ÖSSZETEVŐ

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevősegít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenekmegvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okoztakiszáradástól.

Glycereth-8 eo|h Kockázat: