sephora

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2018. szeptember 1.

A feketét használom, most fogyott el. Megéri az árát, mert csak akkor használtam a választékon amikor már a festés előtt voltam, igy kb.5-6 hónapig tartott a flakon.
A permet összetartó, nem fröcsköl, így a lenövés csíkja jól lefújható.
Tartós, nem pereg le, tökéletes a fekete szín fedése.
Annyi kis baleset történt csak, hogy amikor a fejem tetejére raktam a napszemüvegemet, utána le az arcomra - az arcomat bepiszkította.
Erre azóta figyelek.😊

Isana Professional Kaschierendes Ansatzspray

Isana Professional Kaschierendes Ansatzspray
2018. szeptember 1.

Használhatatlan termék. Eddig a L'Oreal-t használtam, ami elfogyott. Gondoltam hátja ez is ugyanezt tudja... De nagyot tévedtem.
A szórófeje nagyon széttartóan permetez, és a hajszálakról egyszerűen lepereg!!!
Visszatérek a másik termékhez, ami jóllehet sokkal drágább, de maximálisan teszi a dolgát.

S'nonas Hidratáló Kéz- és Testápoló Krém Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

S'nonas Hidratáló Kéz- és Testápoló Krém Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2017. augusztus 20.

Most fogyott el, nagyon kiadós krém kedvező áron. Rendkívül jól hidratál, nem kell belőle sok, mert gyorsan beszívodik. Ha nem visszük fel túl vastagon, akkor nem ragad. Mivel gyorsan beszívódik - csalóka, vigyázni kell a mennyiséggel.
Az illata nem szokványos, picit fanyar, de nem tartós, inkább bőrközeli. Nyárra nekem jól bevált, mert rosszul vagyok a melegben az édes szagoktól magamon és másokon.
Ha újra utamba kerül, biztosan újra vevős!

4 ÖSSZETEVŐ

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevősegít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenekmegvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okoztakiszáradástól.

Citrus Paradisi (Grapefruit) EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott