sephora

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Dalan Antique Daphne Soap With Olive Oil

Dalan Antique Daphne Soap With Olive Oil
2020. szeptember 19.

A legszuperebb szappan, amivel valaha találkoztam. A folyékony szappanokról tértem át a környezettudatosabb irányba, így bukkantam rá. '100Ft-os bolt'-ban találtam, 250Ft körül lehetett az ára és arra figyeltem fel, hogy az összetevői nagyon szépek, igényes papír csomagolásban volt, az illata sem volt mű és tolakodó. Gondoltam teszek egy próbát és szerelem lett. Lassan fogy és emiatt nagyon pénztárcabarát. Azelőtt 1000Ft feletti kézművesnek nevezett szappanokat vettem a drogériákban, de iszonyat hamar elfogytak és ráadásul celofánba voltak csomagolva.
A márka honlapján sokféle termék van, de én itthon csak ezzel találkoztam.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2018. szeptember 1.

A feketét használom, most fogyott el. Megéri az árát, mert csak akkor használtam a választékon amikor már a festés előtt voltam, igy kb.5-6 hónapig tartott a flakon.
A permet összetartó, nem fröcsköl, így a lenövés csíkja jól lefújható.
Tartós, nem pereg le, tökéletes a fekete szín fedése.
Annyi kis baleset történt csak, hogy amikor a fejem tetejére raktam a napszemüvegemet, utána le az arcomra - az arcomat bepiszkította.
Erre azóta figyelek.😊

Isana Professional Kaschierendes Ansatzspray

Isana Professional Kaschierendes Ansatzspray
2018. szeptember 1.

Használhatatlan termék. Eddig a L'Oreal-t használtam, ami elfogyott. Gondoltam hátja ez is ugyanezt tudja... De nagyot tévedtem.
A szórófeje nagyon széttartóan permetez, és a hajszálakról egyszerűen lepereg!!!
Visszatérek a másik termékhez, ami jóllehet sokkal drágább, de maximálisan teszi a dolgát.

4 ÖSSZETEVŐ

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevősegít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenekmegvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okoztakiszáradástól.

Citrus Paradisi (Grapefruit) EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott