seppunkata

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. november 29.

Hmm hát én őszintén többet vártam tőle, de lehet valamit én csinálok rosszul?
Cerave habzó arctisztítóval lemosom az arcom, ezzel este egyenletesen bekenem, hidratálásra meg egy japán hialuronsavas terméket használok amibe keverek kendermag olajat. Valamennyit bevallom segít a pattanásaimon, egy fokkal kevesebb jön már ki, meg miteszer is mintha kicsit kevesebb lenne, de nem szüntette meg őket. Ha célzottan patikra kenem, annyira felmarja a bőröm, hogy gennyes hólyagok keletkeznek a pati helyén. Igaz, így szó szerint kiszívja belőlük a gennyet, na de milyen áron. Aztán kisebesedik, lehámlik egészben, csúnya stb.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. november 29.

Próbáltam ebből a lemosót és a tonikot is, nekem mindkettő iszonyat parfümös, akár hányszor használtam, utána rögtön kijött pár új gyulladt pattanás.
Lepasszoltam másnak.

3 Concept Eyes Mood Recipe Matte Lip Color

3 Concept Eyes Mood Recipe Matte Lip Color
2019. szeptember 4.

#HitMeUp árnyalatban van meg, amire barátom annyit mondott mikor meglátta rajtam (mindenféle szakértői tudás nélkül) hogy olyan "tégla színű". És igaza van, mert tényleg arra lehetne hasonlítani. A csomagolás, design az csillagos 5-ös, egyedül az állaga zavar kicsit. Nagyon nagyon szárít. És nehéz is felkenni, annyira kemény és száraz. Ezt csak és kizárólag ajakradírozás és alapos hidratálás után ajánlom használni.

9 ÖSSZETEVŐ