Seras

Regisztráció dátuma: 2018. július 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. szeptember 19.

Kíváncsiságból vettem, mivel szeretem ezt a magyar márkát és még kerestem reggeli könnyed lemosót. Sminkes zsíros arcom olajos lemosás után tökéletesen tisztítja a szememnél is éjszakánként. Nem szárít, nagyon kíméletesen tisztítja a bőrömet. Szerintem ez lesz számomra a tökéletes reggeli gyöngéd lemosó. Nagy előnye még, hogy tényleg nagyon kevés kell belőle, következő rendelésemnél fel is tákolók belőle. CSAK ajánlani tudom, nagy lelkesedéssel várom a márka következő termékeit!

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2021. július 24.

Patikában ajánlották, de nagy csalódás lett. A legvilágosabb is túl sötét nekem. Mindig piros árnyalatú embereknek készítik ezeket, az enyém pedig tipikus sárga. egyrészről szörnyem megfogja a ruhát másrészről nagyon foltos a finis. Nem tudtam úgy eldolgozni, hogy a napon ne látszódott volna az árnyalatbeli különbség, ráncokba beül, sminkelni nem próbáltam rá púdert igényel. Az ,hogy segített e a pattanásokon, én nem vettem észre. Szerintem egy drága rossz termék ár/ érték arányban, nagy csalódás.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. július 24.

Meglehetősen bajban vagyok ezzel a termékkel. A legvilágosabb árnyalatot használom, de az is túl sötét nekem. Nem tudok belőle eleget felvinni ( két ujjas verzióval mérve) és nekem nem adott szép eredményt, bele ült a pórusaimba és nagyon látszott ,hogy nem egyenletesen van rajtam valami. Így önmagában kevés és a végkép sem volt szép , sőt még púderezni is kellett ,hogy matt legyen. Azt tapasztaltam ,hogy púder nélkül ha véletlenül hozzá érek akkor elmászik.

Vettem egy uriage színezett spf 50-es "púdert" akciós volt, de túl sötét és ott is elég ronda a finis, de ha a kettőt össze keverem, akkor elég szép végeredményt kapok és így talán a felvitt mennyiség is elég főleg ,hogy a fixáló púdereremben is van fizikai fényvédő.Az Uriage dobozában van kis vatta, azzal nagyon szépen és gyorsan fel lehet ütögetni, továbbá én úgy használom, hogy ebéd után a szemem kivételével egy kendővel letörlöm az arcom és ezzel újra fény-védőzök, de "kisminkelve" maradok a munkában + púder. Nekem így ebben a forróságban bevált, gyors praktikus és egész szép eredményt hagy maga után 4 órára meg elég.

Az ár /macera szín miatt csak 3 csillagot kap, ennyi pénzért sokkal többet kellene tudnia.