Serbackaja

Regisztráció dátuma: 2013. július 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'amia Natura Smooth Avokádó Citromfüves Hidratáló Arckrém

L'amia Natura Smooth Avokádó Citromfüves Hidratáló Arckrém
2021. május 26.

Drágább termék, ugyanakkor nagyon szép az össszetevők listája. Még nem használom olyan hosszú ideje, de egyelőre meg vagyok vele nagyon elégedve: nagyon jól hidratál, könnyen felszívódik, és nem hagy maga után kellemetlen, zsíros érzetet. Könnyedebb textúrájú krém, de azért túl sokat nem érdemes nyomni belőle kombinált bőrre. Arcra, nyakra és dekoltázsra szoktam használni. Szeretem, hogy nincs benne illatanyag, nem irritál, kellemesen nyugtatja a bőrt.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2021. május 26.

Ő az én Parfümöm. Imádom a mély, gyümölcsös, nehéz illatát. Egy problémám van vele, hogy mostanában valamiért könnyedén elillan, pedig ez régebben nem így volt, és nem is olyan nagyon régi az üveg, amit használok.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2021. május 26.

Ár-érték arány szempontjából nagyon szuper kence, ahogyan a Helida-D termékei általában. A kombinált bőrömre tökéletes, mert könnyed textúrája van, nem zsírosít egyáltalán. Ugyanakkor ha túl sokat teszek belőle, akkor hagy egy kis ragacsos érzetet maga után, nem mattra szárad, illetve könnyen kifényesedik.
A csomagolása nagyon elegáns, és én szeretem a boros illatát is. Most már áttértem kíméletesebb arckrémekre, kevesebb potenciálisan irritáló összetevővel, de ezt a krémet sem dobom ki a polcomról, mert néhány évig ezt használtam, és tökéletesen bevált, illetve ár-érték arány szempontjából nagyon megéri.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ