Serena0123

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil
2021. november 7.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök. 🥰
Sok összehasonlításom nincsen ehez hasonló termékekkel. Egyedül a REVOX JUST PEPTIDES 10% arcszérumot próbáltam arckrém alá,mikor az elfogyott jött ez. Magasan veri az előbb említett kencét. Az illata nekem nem jön be hal szagú. Próbáltam este és reggel is. Az állaga testesebb olaj számomra, rózsaszínes fényes csillogó lesz tőle az arcom, hamar beszívódik, nem hagy olajos ragacsos érzetet. Önmagában használva reggelre pihe puha az arcom, krém alá szintén. Nappalra smink alá is lehet használni nem fényesedik át, nincs szükségem primerre számomra ki is váltja, nem kukacoskodik, de este használom inkább szérumot akkor szoktam. Sminkre nem próbáltam(pedig azt írja úgy is lehet). 2 hónap esti használat után azt tudom mondani róla hogy
1. Feltölti az arcom, meglepően egységes az arcképem. Kisebb ráncokat korrigálja.
2. Október elején már szárazabb szokott lenni a bőröm, ennek tudom be hogy most semmi jele.
3. Önmagában is használ, sőt 2x rá is szoliztam és nem égett le az arcom.
4. A szem alatti karikákra, puffadásra is működik.
Összességben ajánlom mindenkinek, számomra egy csodaszer, beváltja amit ígér. De persze nem próbáltam ehhez hasonló terméket. Az ára szerintem borsos, viszont több mint két hónapja használom és még van benne.
Még egyszer köszönöm hogy kipróbálhattam egy ilyen kis remek és fancy terméket.

Pantene Pro-V Miracles Grow Strong Sampon

Pantene Pro-V Miracles Grow Strong Sampon
2021. október 30.

Elhasználtam 1 flakonnal és hát... Vékony szálú hullámos hajam van. Eleinte jól teljesített finom illat, nagyon jól habzott kitolta a hajmosást. Hosszú távon viszont szárított lelapult a hajam, vágatni is kellett belőle. Sok babahajam nőtt de ezzel együtt kezdtem el kollagént is inni. Rövid távra ajánlom egy már bevált sampon mellé.

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal
2021. október 30.

Személy szerint nagyon imádom ezt a kis radírt. Kiöntöttem kis tégelybe, és csak ajak radírozásra használom. Arra bevált, arcot alapból nem radírozok. A minap kipróbáltam a sarkamra, és oda is tökéletesen működik sőt talán még jobban is lehozott mindent mint a Ziaja cukros radírja. Tégelyben hűtőben tartva sokáig elég és nem is folyik balra jobbra használatánál. 5*