Serephina

Regisztráció dátuma: 2018. április 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

N.A.E. Belezza Bio Öregedésgátló Éjszakai Arckrém

N.A.E. Belezza Bio Öregedésgátló Éjszakai Arckrém
2021. október 14.

Egész jó kis éjszakai krém, aggódtam a parfümtartalma miatt, de szerencsére nagyon diszkrét, kedves, nem tolakodó az illata és nem csapta ki a bőröm. Az állaga is tetszik.
Melegebb időben reggelre zsírban úszott tőle az arcom és így nem tudtam használni, bántam hogy közel 4000 forintot kiadtam érte. Most viszont a hidegebb időben jól esik estére a bőrőmre. A neve viszont becsapós, bizonyított anti-aging hatóanyag nincs benne (pl retinol).

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2021. július 10.

Eddig sose fájt semmitől a bőröm, nem tartottam érzékenynek, ez a termék viszont iszonyatosan szétcsípte. Még aláhidratálás követően is.
Plusz nekem nem mattul le, szóval rajtam katasztrófa volt a termék.

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion
2021. július 7.

A Fair to light árnyalatot ajánlom még a barnulósabb kaukázusi típusnak is, a medium to tan az már el fog ütni. Sárga alaptónusom van, ennek pedig rózsaszín, de szerencsére idomul és nem üt el a bőrszínemtől, szóval aki emiatt vacillál, az is bátran tegyen egy próbát!
Az első fényvédő, ami valódi alternatíva a Paulas Choice Wrinkle Defense-re, gyönyörűen lemattul, még jobban is mint a PC. Anyagilag még szállítással együtt is ezerszer jobban megéri, mint a PC. A német Amazonról nekem kevesebb mint egy hét alatt meg is jött a termék, úgyhogy a szállítási sebességgel teljesen elégedett vagyok.