Serpentina

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Calvin Klein Eternity Flame

Calvin Klein Eternity Flame
2021. május 4.

Új kedvenc a láthatáron.
Egy mintacsomagban találkoztam vele először, kb. mindegyik másik fancybbnek, menőbbnek feltűntetett jobban érdekelt nála.
El nem tudtam képzelni, miféle illata van pl. a balzsamos szuharnak és a cukorborsónak egy parfümben.
Viszont amikor hozzá értem, az tényleg az a bizonyos “eldobom az agyam” érzés volt. 🥰
Eléggé “pszichedelikus” kisugárzása van, de tényleg… egyszerűen nem tudok betelni vele.
Szögezzük le már az elején, hogy ez egy nagyon ZÖLD, aromás, kissé mentolos illat. 🟢🌲🌿🍀🪴 Ebből kiindulva el tudom képzelni, hogy bizonyos nőkön tényleg “pasisnak” érződik.
Viszont van benne kellő édesség és friss fűszeresség, emiatt szerintem simán lehetne uniszex. (Az uniszexként felcímkézett illatok szerintem gyakran édesebbek, mint a direktben nőinek felcímkézett nagyon virágos, nagyon szúrós, nagyon savas “végzet asszonyás” kreációk.)
Kifújáskor van benne valami “instant karácsony” feeling. 🎄 Ekkor egy az egyben olyan, mint a Yankee Candle Singing Carols névre hallgató zöld gyertyája. Finom, intenzív fenyőillatot áraszt.
Utána fokozatosan elkezd frissülni. Az édes, zöld fűszeres-mentolos-gyógynövényes illatfelhő egyre intenzívebb lesz, ugyanakkor dobog benne egy finom pézsmás-vaníliás szív. Így mindjárt nyáriasabb, de szerintem ez abszolút 4 évszakos illat.
Hideg időben kifinomult, fenyős, nyáron pedig fekete bőrdzsekivel, ezüst színű fém részletekkel kiegészítve igazán vagány, hoz magával egy jellegzetes alternatív parti hangulatot. Már csak egy jó koncertre kéne eljutni ezt az illatot viselve.
Azért ajánlatos vigyázni vele, nehogy túl gyanúsnak tűnjünk a rendőr bácsiknak, ha már annyira “zöld” ez az illat. 😂❌🌿🚭🧪
A tartóssága és az intenzitása is első osztályú. Még este is érzem magamon, annyira erőteljes.
Alig várom, hogy végre a polcomon tudhassam nagy méretben. 💗😍🥰

Britney Spears Circus Fantasy

Britney Spears Circus Fantasy
2021. május 4.

Izgultam egy kicsit, mert láttam, hogy sokan nem szeretik. Aggodalomra viszont nem volt okom, cseppet sem csalódtam.
Vicces, mert minden eszembe jut róla, csak a cirkusz nem. 😄
Egy tiszta tó egy erdei tisztás közepén, fákkal körbevéve, tele gyönyörű tündérrózsákkal, ahol a levegő friss és ózonos. Maga az instant nyugalom.
A Fantasy család többi tagjához hasonlóan ez is finom, édes, nőies illat. Benne határozottan érzem a klasszikus, rózsaszín Fantasy-ból származó DNA-t (habár a kollekcióból messze nem minden darab követi ezt a sémát, a Midnight és a Hidden Fantasy pl. homlokegyenest más.) Még a kiwi magját is érzem benne, pedig sehol nem írják, hogy lenne benne. 😄 Viszont ez sokkal “vizesebb” és frissebb. Tulajdonképpen az anyaillat könnyedebb verziója a pusztító hőség idejére. Nem mondom azt, hogy “nyári verziója”, mert szerintem önmagában a rózsaszínnek is nyárias hangulata van, viszont az annyira tömény az édesség jegyeknek és a harsány trópusi gyümölcsöknek köszönhetően, hogy bizonyos hőfok felett már zavarna a viselése. Ez viszont egyértelműen a könnyed nyári szellőt juttatja eszembe. Mintha a Fantasy találkozott volna a Bombshell-lel. Ami vicces, mert a Bombshell-t egyáltalán nem szeretem, de így tökéletes kreáció. Egy gyümölcssaláta jut eszembe, amiben mindenféle nyári gyümölcs vegyül. Talán a vízililiom az, ami csavar rajta egyet, és ózonos, friss, könnyed “felhő” illattá változtatja. Egy kis friss “uborkás” vonal is megcsendül benne. Még a Juicy Couture Couture La La is eszembe jut róla. 🌸🥝🍉💦
Szóval, egyértelműen meleg időben képzelem el.
Most nem annyira erős hatósugarú, mint amit már megszoktam a jobb Britney illatoktól, de az ehhez hasonló, légiesebb, cukorkás műfaj melegebb időben jobban kapaszkodik, tehát ezzel még várok.

Britney Spears Hidden Fantasy

Britney Spears Hidden Fantasy
2021. április 15.

Nem először leptek meg a Britney illatok, de ez is valami fantasztikus kreáció! 💗 A sötétkék Midnight Fantasy után jelenleg ez a második kedvencem, de még változhat az állás. 😊 Annyira jól eltalálják ezeket a kis édeskés illatokat, hogy eddig még egy megvásárlását sem bántam meg. Mind nagyon kellemes volt eddig, és nincs két egyforma. Nem mellesleg, viccen kívül, annyira szépek élőben ezek a kis gömbök külön-külön, és egymás mellett is, mintha muranoi üvegcsék lennének.
Kifújáskor teljesen olyan, mintha az Ariana Grande Sweet Like Candy-t, vagy a Viva La Juicy Noir-t fújnám magamra. Hatalmas adag vaníliás vattacukor karamellizált bogyós gyümölcsökkel, a háttérben ámbrás csavarral. Aki kedveli a hasonló illatokat, biztos vagyok benne, hogy ezzel is jóban lenne. Hozzájuk hasonlóan természetesen ez is édes, de nem az a “bután édes”, pancsolt gyereklötty típus. Fiatalos, és pont az a kategória, amit sok pasi is imád nőkön. 😄👍🏼
Azonban ebben még kicsivel több dögösséget, fűszerességet érzek. Az ámbrás szív jóval intenzívebb, később az egészet egy szegfűszeges-narancsos-mandarinos vonal lengi körül. Itt semmiképp sem vibráló, friss hatású citrusokra kell gondolni. Sokkal inkább valami krémes narancslikőrre, ezáltal jóval melegebb, érettebb hatású.
Ezért úgy gondolom, nem véletlen, hogy ő lett a sötétpiros/bordó gömb. Tökéletesen mutatja ez a szín, hogy szexiségben és tartásban egyaránt bővelkedik.

1 ÖSSZETEVŐ