Serpentina

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Müller Jojobaolaj

Müller Jojobaolaj
2019. július 27.

Amióta lassan egy éve minden nap, - reggel és este - jojobaolajat használok, mondhatom, hogy teljesen “megváltoztatta a bőröm életét”.
Van olyan periódus, amikor krémek helyett csak ezt kenem magamra. Nagyobb és látványosabb csodát művel a bőrrel, mint eddig bármelyik fancy krém, amit kipróbáltam, pedig “csak” egy egyszerű növényi olaj.
Teljesen homogénné teszi a bőrt, nagyon jól hidratál, valamint szabályozza a faggyúmirigyek működését is, így a pattanásaim is jóval ritkábban jelentkeznek, mint előtte bármikor.
Azért szeretem ezt a fajtát, mert jóval gazdaságosabb a kiszerelése, mint bármelyiknek, ami itthon kapható, és ez elég jó hír, mivel napi szinten használom és gyorsan fogy.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2019. január 22.

Hihetetlenül szuper!
A húgomtól kaptam karácsonyra.
Ebben a kis palettában tényleg minden benne van, amire szükség lehet. A highlighter és a bronzosító árnyalata tökéletes, a kontúr szín egy kicsit sötét, de ha lágyan használom, egyáltalán nem tűnik soknak.
Legalább olyan jól teljesít, mintha valami agyonhypeolt high end termék lenne.
Nagyon tartós, - ami nálam egy egész napot takar, nem emeli ki a pórusokat, és természetes végeredményt nyújt.

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2018. november 26.

Végre sikerült megtalálnom azt a szempillaspirált, ami az összes eddig használt termékemet felülmúlja.
A színe valami csodálatos. Sokkal jobban áll, mintha csak egy átlag mezei fekete lenne.
Egyébként is hosszúak a szempilláim is, viszont amikor ez van rajtuk, legalább másfél centivel hosszabbnak tűnnek.
A keféjébe pedig szerelmes vagyok. Mivel ívelt, gyönyörűen göndöríti a pillákat, a sörték pedig minden egyes szálat befognak,
ezáltal a pillák nem ragadnak össze, hanem nagyon szép szálanként ívelt hatás érhető el vele. Ebben pedig messze lepipálja még a Colossal Big Shot Volum' Express-t is. Az utóbbit az alsó szempillámon használom, mert a Lash Sensationalt viszont nem erre a célra találták ki az ívelt fejével.
Egy teljes napot kibír, és még csak minimálisan sem pereg le. Még vízállónak is mondanám, pedig nincs feltűntetve rajta óriási betűkkel.

Update: Továbbra is ez a kedvenc spirálom. Ha nem vettem újra eddig ötször, akkor egyszer sem. Egyszerűen már több mint egy éve nem találok jobbat nála.