Serpentina

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Inglot Eye Makeup Base

Inglot Eye Makeup Base
2024. június 4.

Kevés jó szemhéjalap van forgalomban itthon, és határozottan közéjük sorolható.
Egész nap tart a szemfesték, ha ez alatta van, nem kell aggódni a kenődés agy halványodás miatt a nap folyamán.
Az egyetlen hátránya a barnás-narancssárgás színe, ami füstös sminknél nem feltűnő, de sajnos egy kicsit letompítja az élénk lilás, kékes… stb. árnyalatokat. Ebből a szempontból jobb az Artdeco hasonló terméke.
De emiatt nem vonok le csillagot. Olyan nehéz megfelelő alapot találni, ezt pedig nagyon szeretem.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2024. május 31.

Mivel az arcápolási termékekkel elégedett vagyok a márkától, kíváncsi voltam, hogy teljesít a legnépszerűbb portékájuk.
Alapvetően tényleg “hülye lennék” ekkora összeget fordítani egy mezei ajakápolóra, de néhány hónappal ezelőtt, megmagyarázhatatlan okból sebesre száradt a szám, amit a hosszú évek óta csodafegyverként ismert Carmex csak tovább gyötört.
Szerettem volna valamit, ami kíméletes, nem csíp, és megszünteti a problémát.
Első körben a csokis-mentásra esett a választásom. Arra számítottam, hogy messziről dőlnek majd belőle az aromák, hiszen a marketingjük a különböző ízesítésekre épít, de ehhez képest nagyon enyhe íze / illata van. Csokit egyáltalán nem érzek benne, csak a mentát, de azt se olyan töményen, zsibbasztóan, mint a Carmexben és hasonló termékekben. Az állaga is remek. Tudok beszélni, miközben rajtam van, nem tódul be a számon, és nem hagy zavaró, ragacsos réteget.
Nagyon kíméletes ez az ajakmaszk. Nekem megszüntette a sebeket, nem okoz gyulladásokat. Nagyon kevés kell belőle, és hetek után kell csak újra használnom, annyira jól hidratál.
Ráadásul akkora adag, hogy több mint egy év múlva kell újravennem. Kíváncsi vagyok a többi verzióra is, de ez még hosszú ideig elég lesz.

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz
2024. május 31.

Kifogástalan termék. Könnyedén leoldja a betonbiztos sminket is, és pozitívum, hogy nem hagy maga után olajos réteget, mint a rózsavizes verzió. (Persze, ezt is letörlöm sima micellás vízzel, és azt is lemosom.) Pozitívum, hogy könnyen hozzáférhető, és nem kell bankot sem robbantani egy alapos arctisztításért.
Elég érzékeny és reaktív a bőröm, de valamiért a rózsavizessel sem volt semmi bajom, - pedig valóságos hadjáratot indítottak ellene 😂. Az agyonparfümözött mivolta és a tonnányi piros összetevő miatt tértem át erre, és nem bántam meg. Az még a szememet is csípte, de ez valóban kíméletesen dolgozik.

1 ÖSSZETEVŐ