Severina

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

The Saem Vitalizing Power Ampoule

The Saem Vitalizing Power Ampoule
2017. október 8.

Hááát nem is tudom...olyan semmilyen nekem. Ártani nem árt az biztos, de semmi változást nem vettem észre a bőrömön tőle. Kissé ragadós szérum, és elég nehezen tudom a kis pipettával is kipréselni az üvegcséből az anyagot. Nem venném újra, pedig nagy The Saem rajongó vagyok :(

Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató és Hűsítő Gél Aloe Verával

Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató és Hűsítő Gél Aloe Verával
2017. október 8.

Nagyon megéri az árát. Napégés után kentem az egész családra, mindenkinek bevált. Mi használtuk szúnyogcsípésre is, azt is kiválóan hűsítette. Minden fillért megér, jövőre, ha lesz még evvel kezdjük a nyarat :). Nekem egy icipicit ragadt utána a bőröm, de ez nem von le az értékéből.

Berry AHA! Bright Peel Sleeping Pack

Berry AHA! Bright Peel Sleeping Pack
2017. október 8.

Nagyon kellemes illata van számomra. Hetente 1x használom éjszakai hámlasztásra. Könnyen felvihető, jól eldolgozható nagyon lágy krém. Icipicit csíp felkenés után, de nem sokáig. Az éjszakai forgolódással féltem, hogy leszedi rólam az ágynemű, de pont eléggé ragaszkodó krém, tehát maradt rajtam bőven belőle :) A hatása rendben van: puhább, simább tőle a bőröm és a reggeli krémeket is szívja magába ennek a használata után. Több hónapra elegendő mennyiség van a tégelyben. Szívesen újravásárolnám.