ShadeAnnie

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2018. április 15.

Nem fordult még soha ilyen elő velem egyik krémnél sem de 1-2 használat után semmi bajom nem volt tőle nem irritált szuperül hidratált puha selymes bőrt eredményezett . Erre mikor tegnap reggel smink alá felkentem volna irritált .. az egész arcomat égette úgy nyúltam a sink lemosó kendőért h leszedjem ... Anyukámnál landolt hátha neki bejön de én ezek után nem fogom elhasználni

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2018. január 6.

Nyáron vettem mostanra sikerült elhasználnom :) Nyárra-őszre abszolút elég volt télre kicsit keveseltem a hidratáló hatását . Az illata hát nekem annyira nem jött be (mondjuk azért nem vagyok oda annyira a kókuszért ) . 500ft-ot abszolút megért :)

Essence Holo Rainbow Körömlakk

Essence Holo Rainbow Körömlakk
2017. december 2.

Mint gyakorló holoszexuális a kék Holo rocks ! árnyalatot vettem meg . Már vagy egy hónapja de valahogy háttérbe szorult a többi lakkom mellett de most lakkrendezgetés közben megtaláltam : D Fel is kentem azonnal és valami gyönyörű a holo glitterek árnyékban is gyönyörűen csillognak pont mint az üvegben ! Fedőlakkal már a teteje száraz is ( kb 3-4 perc telt el mióta felkentem) . Szerintem a tartósságától függetlenül biztos beszerzem a többit is mert HOLO Bitch : D