shadow89

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Faith In Nature Rozmaring Sampon

Faith In Nature Rozmaring Sampon
2013. március 25.

Nem régiben kezdtem el használni ezt a sampont, kb. másfél hónapja. Eleinte fura volt, azt hittem már ez a sampon sem fog segíteni.. viszont a rendszeres használatnak köszönhetően érzem a javulást. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, régen naponta mostam, mostanra már erről leszoktam, ebben sokat segített ez a sampon, mert tényleg erősen szárítja a fejbőrt. A hajszálakat is picit erősebbnek és a hajamat valamivel dúsabbnak érzem. Kíméletes a fejbőrrel, mert mióta használom nem viszket és nincsenek apró "kiütések" sem rajta. Az illatáért mosáskor bevallom őszintén nem vagyok oda, nekem intenzív émelyítő illata van, de mosás után alig érezni, nem zavaró. Az ára is nagyon változó, legutóbb 990 HUF-ért vettem neten (láttam 1490-ért is). Jól habzik, természetes összetevőkből áll és szerintem amit ígér, azt ha nem is rögtön, de 1-1,5 hét után már lehet is érezni. Eddig még nem találkoztam olyan samponnal, aminek szebb összetevői lettek volna.
Érdemes elolvasni ezen a weboldalon, hogy melyik gyógynövényes sampont mire ajánlják:
Nekem nagyon bevált, idővel kellemesen csalódtam benne és biztos hogy máskor is venni fogom.

Farfalla Bio Hajformázó Spray - Dús Tartás és Fényes Haj

Farfalla Bio Hajformázó Spray - Dús Tartás és Fényes Haj
2013. március 25.

Nagyon szeretem ezt a hajformázót, nekem nagyon bevált. Szépek az összetevői (ne tévesszen meg a piros karika, nem tartalmaz szintetikus illatanyagot), mégis ugyanolyan jól tartja szerintem a hajat mint bármelyik márkás hajspray. Kellemes, narancsra emlékeztető illata van. Nem ragacsos, könnyen ki lehet fésülni és kevés is elég belőle, valóban dúsabbnak látszik a haj tőle. Bár nem próbáltam ki túl sok hajformázót, szerintem nem is fogok többet mert én tényleg meg vagyok elégedve ezzel. Persze hajtípustól is függ, nincs két egyforma haj, de az én vékony szálú, ritka és lapos hajamnak teljesen jó.

Omnia Botanica Hajerősítő Sampon és Balzsam

Omnia Botanica Hajerősítő Sampon és Balzsam
2012. június 6.

Azért vettem meg ezt a sampont, mert az összetevői a leírás szerint 100%-ban természetes anyagok. =1* Az illata szerintem elég intenzív, :) engem személy szerint a mézes negróra emlékeztet = 1* Napi használat van feltüntetve rajta, de én még másnap is elég "tisztának" érzem a hajam tőle (teszem hozzá, hogy nagyon könnyen zsírosodik a hajam) =1* A habzását tekintve elég sokat kell egy alkalommal a hajamra tenni hogy jól felhabosodjon (vagy keveset, de akkor 2x) pedig a címke szerint "lágy, bőséges habzás" lenne az eredmény. =-1* És ha jól nézem akkor már csak az ár maradt ki az értékelésemből, ami 1100-1500 Ft között mozog, a sampon pedig 200 ml. Kb egy hónapja használom és már a felénél tartok pedig tényleg próbálom egyre ritkábban mosni a hajam, így ezért is levonok -1*ot...
Én nem tapasztaltam az előző hozzászólóhoz hasonlóakat, bár mint említettem nem napi rendszerességgel mosom vele a hajam és! mindig hígítom a sampont vízzel! :)