shajni

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum
2019. február 7.

Egy hete használom reggel, este. Semmi látszata nincs. Ellenben kényelmetlenül húzódik a bőröm tőle. A rossmanos Isana Hyaluron Booster ampullái sokkal jobb, mind minőség, mind ár tekintetében.

Lakmé Top-Ten 10-in-1 Ápoló Balzsam

Lakmé Top-Ten 10-in-1 Ápoló Balzsam
2019. január 28.

Nem vagyok elragadtatva tőle. A 10 felsorolt dologból alig teljesít valamit. Ugyanúgy töredezik a haj tőle, nem érzem, h hidratál és nem segít a kifésülhetőségben. Nem veszem újra. Pozitív pont: nem lesz összeesett túl csúszos-mászós a haj tőle.

Lakmé Ultra Clair Hamvasító Sampon

Lakmé Ultra Clair Hamvasító Sampon
2018. szeptember 18.

Fodrásznő ajánlotta. Egész jó termék, hosszú mellírozott hajra használom. Teszi a dolgát, hamvasít és nagyon jól tisztít. Nem nehezíti el a hajat, jó tartást biztosít, de van egy kis gubanc vele - szó szerint-, ugyanis nagyon kócos lesz a hajam tőle, annak ellenére, hogy használom hozzá a szintén a termékcsaládba tartozó Deep Care Treatment mélyhidratáló maszkját. A legkímélőbb hajkefével is félóra, míg kifésülöm. Nem értem miért. Gondolom szilikonmentes. Amúgy szép utána a haj, de nem jár az 5 csillag mert a gyerekkori fésülködös obégatások jutnak róluk eszembe. Áruk nem túl olcsó, de sokáig tartanak, mert koncentráltak.