shanja23

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. február 3.

Próbáltam utálni... tényleg.... de egyszerűen nem megy!
Koreaiakkal próbálkoztam, de vagy túl zsíros volt, vagy túl nehéz, fehérre meszelt, szárított, potyogott, csípett, pattanásokat okozott... szóval minden volt.
Ebből rendeltem kis mintát, mivel mindenki odáig van érte. Most már én is értem, miért!
Eleinte felkenve furcsa, fényes nagyon, de hamar szárad, nem teljesen mattra, pont tökéletesre. Olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, érzetre sem kényelmetlen, nem okozott irritációt, nem mászkál, nem pereg. Külön imádom, hogy kicsit színezett, ugyanis nem bírom az alapozókat, bb krémeket, holott lenne bőven mit eltűntetni.
Az ára valóban elég húzos, de hát az a jó fényédő, amit az ember szívesen ken, így be is szereztem a teljes kiszerelést.
Már csak arra leszek kíváncsi, hogy fog viselkedni nyáron, mikor zsírosabb az arcom.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. december 6.

Egyszerűen szuper!!!! Próbálkoztam a Cosrx BHA hámlasztójával is, de nekem valahogy az ragacsos maradt a bőrömön, kellemetlen volt. Na de ez a kis csoda! Mintha csak vízet kennék fel... legalábbis érzetre, na de hatásra! Amióta ezt használom tisztul az arcom a pattanásoktól, az orromon szinte alig láthatóak már a miteszerek. Az rozaceára hajlamos bőröm szépen tolerálja az esti rutinom részeként, még ha minden este használom is! :)

Klairs Midnight Blue Calming Cream

Klairs Midnight Blue Calming Cream
2018. december 6.

Eleinte nagyon nem tetszett, úgy éreztem nehéz, kellemetlen réteget hagy a bőrömön, emiatt félre is tettem. Nemrég viszont újra előkaptam, mikor már nem tudtam mit kezdeni az irritált bőrömmel, és ez a kis csoda segítetett, már nem is érzem, hogy réteget hagyna. Este felteszem, gyönyörűen nyugtat, egységesít, és reggelre mégsem tocsog zsírban a bőröm. Szinte már csak elég ránéznem a mesés kék színére, és a lelkem máris megnyugszik! :D