shanja23

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. december 6.

Egyszerűen szuper!!!! Próbálkoztam a Cosrx BHA hámlasztójával is, de nekem valahogy az ragacsos maradt a bőrömön, kellemetlen volt. Na de ez a kis csoda! Mintha csak vízet kennék fel... legalábbis érzetre, na de hatásra! Amióta ezt használom tisztul az arcom a pattanásoktól, az orromon szinte alig láthatóak már a miteszerek. Az rozaceára hajlamos bőröm szépen tolerálja az esti rutinom részeként, még ha minden este használom is! :)

Klairs Midnight Blue Calming Cream

Klairs Midnight Blue Calming Cream
2018. december 6.

Eleinte nagyon nem tetszett, úgy éreztem nehéz, kellemetlen réteget hagy a bőrömön, emiatt félre is tettem. Nemrég viszont újra előkaptam, mikor már nem tudtam mit kezdeni az irritált bőrömmel, és ez a kis csoda segítetett, már nem is érzem, hogy réteget hagyna. Este felteszem, gyönyörűen nyugtat, egységesít, és reggelre mégsem tocsog zsírban a bőröm. Szinte már csak elég ránéznem a mesés kék színére, és a lelkem máris megnyugszik! :D

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2018. december 6.

Nagyon szuper toner, az egyik kedvencem! Hidratálja, feltölti az arcom már a rutin első lépéseként! Zsírosodásra hajlamos a bőröm, mégsem érzem kellemetlennek, nehéznek. Az illatáért is oda vagyok! :)