shara88

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin DermatoClean Szemfestéklemosó

Eucerin DermatoClean Szemfestéklemosó
2021. május 22.

Már eddig rengeteg kétfázisú és más sminklemosót használtam, de eddig ez a legjobb! Ez az egyetlen olyan termék, ami nem csak hogy hatékonyan, pár mozdulattal leviszi a makacsabb szemsminket, hanem nem is hagy olajos réteget a bőrön maga után! Imádom, mert a bőröm és a szemeim is szeretik. Nem csípi a szemem, nem viszket a bőröm, nem szárít, csak sima érzetet hagy maga után. Sosem volt érzékeny bőröm, inkább zsíros vagy vízhiányosan zsíros, mégis ezt az érzékeny bőrűeknek kifejlesztett brandet választottam és úgy gondolom, hogy jól döntöttem, mégha kicsit drága termékekről van szó. Ki fogom próbálni a nappali, az éjszakai krémeket is és a többi terméket is ebből a márkából. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Avon Planet Spa Korean Charcoal Mélytisztító Arclemosó

Avon Planet Spa Korean Charcoal Mélytisztító Arclemosó
2019. október 9.

Este használom, miután sminkleszedő krémmel megtisztítottam az arcom. Imádom a kissé férfias illatát, nagyon tetszik, hogy nem habzik, így nem is szárít, csak a felületi zsírt viszi le az arcbőrről, amit a sminklemosó hagyott maga után. Nekem ettől intenzívebb arclemosóra nincs szükségem. A heti rutinomba azért kétszer szükség van arcradírozásra, akkor jobban tisztítok, a hét többi napján pedig jó az a kímélés, amit ez a lemosó nyújt. Szerintem tökéletes termék! Reggelre a 3 az 1-ben avonos krémes lemosót használom

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara
2019. október 9.

Nagyon szép hosszú pillákat varázsol, de nem dúsít, ezért a Super Shockkal együtt használom, így tökéletes párost alkotnak

4 ÖSSZETEVŐ