Shasta603

Regisztráció dátuma: 2018. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Schüssler Nr.6 Natúr Arckrém Pigmentációs Problémákra

Schüssler Nr.6 Natúr Arckrém Pigmentációs Problémákra
2020. szeptember 25.

Nagyon jó kis krém ez! Sajnálom, hogy az oldal egyáltalán nem szól a psoriasisos bőr ápolásáról. Nekem ugyan pigmentációs problémáim nincsenek, de egyéb gondjaim igen. A márkának hála, újraolvastam a komplett Schüssler szakirodalmat ... végül arra jutottam, hogy az 1+3+6-os krém (egyenként és keverve is) segítséget nyújthat a bőröm ápolásában ... És így lett!!! Azóta jó szívvel ajánlom psoriasissal küzdő sorstársaimnak is!

Mayam Rizsolaj

Mayam Rizsolaj
2018. november 22.

Nagy kedvencem az a finom, aranyszínű, enyhén növényillatú olaj. A hidegebb időben használom test-és arcápolásra - természetesen enyhén nedves bőrre kenve. Nagyon könnyen fölszívódó olaj. Tápláló hatása vetekszik a búzacsíra olajéval, és jtovábbi előnye, hogy glutén- illetve gliadin érzékenyek is használhatják, hiszen nem tartalmaz irritáló fehérjéket. A bőrképet valóban halványítja.Cseppentőbetétes üvegbe töltöttem, így a használata is jóval egyszerúbb.
Ha illóolajra vágyom, néhány cseppet eloszlatok a tenyerembe cseppentett bázisolajba (rizs), és már simíthatom is a bőrömbe .... :)
Jó szívvel ajánlom! :)

Naturland Großer Schweden Bitter Svédcsepp

Naturland Großer Schweden Bitter Svédcsepp
2018. november 16.

Én a C-vitaminos változatát vettem meg - akciósan - néhány hónapja. Nagyobb része a hűtőben csücsül és vár a sorára. Kb. 85 ml-hez tettem panthenolt, glicerint, kevés jojoba-és argánolajat, pár csepp geránium illót, és csili kivonatot (már a 2. adagot készítettem el, annak járok nagyjából a felénél). Minden hajmosás után használom- hajszeszként, és azt kell mondanom, remekül teljesít! A fejbőrömön jelentkező gyulladást szépen csökkenti, az ezzel összefüggésben megjelenő hajhullást is képes kordában tartani. A fodrászom szerint a hajszálaim teljes hosszában épek, erősek és egészségesek (félhosszú hajam van, nagyjából két havonta frissítettem fel a végeit).
Bónusz, hogy a sok-sok gyógynövénynek köszönhetően a frizurát dúsítja, és tartást is ad neki. Szeretem! :)