Best of Beauty 2019

shatzy

Regisztráció dátuma: 2013. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Essie Gel Couture Körömlakk

Essie Gel Couture Körömlakk
2019. július 3.

Francia körömhöz vettem. Első rétegben nem túl pigmentált, így mindenképpen szükséges 2 rétegben felvinni, viszont csíkoz, így gyorsan és nem sok áthúzással lehet csak vele szép eredményt elérni. A tartóssága tekintetében még csak 4 napnál járok, de eddig valid!

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. július 3.

Kis utazó kiszerelést vettem, mert ez volt elfogadható a Müllerben. Meglepődtem, hogy milyen jó íze van! Sokáig kitartott a frissesség a számban :), ami nem volt túl tolakodó, nem csíp, és nincs kesernyés utóíze! A fehérítésről nem tudok beszámolni, ilyen csodákban azért nem hiszek, de simán lecseréltem a kommersz ilyen-olyan white verziójú más márkákat!

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2019. július 3.

Eddig a sima Good Girl volt meg, az elfogyott, és mivel a Marionnaudban extrém kedvező volt a szett, testápolóval, ezért elhoztam ezt a verziót. IMÁDOM!
Nekem megmaradt az alapillat, amit kiegészít egy könnyed, légies gyümölcsös nyári szórás. Vagy én nem érzem magamon, vagy gyorsan elillan nem tudom, de azt még tesztelnem kell, mert így mintha az eredeti Good Girl mintha tartósabb lenne.