Shauna

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2018. március 18.

Használtam már pár szépségvitamint, de eddig egyik sem nyerte el kifejezetten a tetszésem, így nem is vártam csodát a Helia-d ezen termékétől.
Igazából muszáj voltam vásárolni valamilyen vitamint, mivel elég szörnyű állapotban volt a körmön, illetve a hajam is a tél végére és őszintén szólva a kedvező ára miatt vásároltam meg ezt a terméket, még azt sem néztem meg, hogy pontosan milyen vitaminokat tartalmaz...
Mindezek ellenére ez a szépségvitamin képes volt arra, amire sok társa nem. Beszedtem az első dobozzal és a körmeim sokkal erősebbek lettek, igaz a hajamnál nem érzékelek változást, de a körmöm már nem töredezik, ami mindenképp pozitívum.
Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2018. január 20.

Ritkán használok púdert, így nem tudom eldönteni, hogy ez a készítmény most kiemelkedően jó-e, de annyi biztos, hogy nekem nagyon bevált.
Akciósan vettem pár száz forintért, így nem fűztem hozzá nagy reményeket, de miután kipróbáltam eldöntöttem, hogy azonnal beszerzek egy tartalékot is, mert számomra ez a tökéletes púder.
Miután felviszem az arcomra, selymes érzést biztosít a bőrömnek, és egész nap kitart, illetve pattanásaim sem lettek tőle.
A csomagolása nagyon jó, a szivacsát imádom, mert nagyon puha és jól lehet vele dolgozni.
Én 5 csillagot adok rá, nekem nagyon bevált.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2018. január 13.

Festett szőke hajra szerintem ez a legtökéletesebb hamvasító.
Meleg vízzel szoktam hígítani 50-50% arányban. Havonta egyszer hajmosás után leöblítem vele a hajam, majd pedig nem mosom le azonnal, hanem felviszem a hajamra a balzsamot is és hagyom pár percig hatni a hamvasító + balzsam kombinációt. Az a tapasztalatom, hogy 5 percnél tovább nem szabad a hajon hagyni, mert tényleg nagyon kivilágosítja a szőke hajat.
Mindenképp újra fogom vásárolni, mert egy csodaszer.