Sheila

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: -

Remington S8540 Keratin Protect Hajsimító

Remington S8540 Keratin Protect Hajsimító
2019. szeptember 12.

Imádom. Korábban, amíg sötét hajam volt, utáltam vasalni, mert vhogy olyan lelapultnak nézett ki tőle az egész, ezért csak egy kis alap, párezer Ft-os (amúgy szintén Remington) hajvasalóm volt amit csak néha használtam, és nem is terveztem profibbra beruházni. Viszont mióta kiszőkültem, azóta rákattantam a hajvasalásra, jobban tetszik a szőke haj egyenesen, ezért időszerű volt egy jobb hajvasaló beszerzése, ami lehetőség szerint kíméli a hajamat. Erre esett a választás, és egyelőre szerelem. Pillanatok alatt felmelegszik, állítható a hőfok, gyakorlatilag 1 húzás/tincs és az eredmény gyönyörű sima haj. Gyorsan lehet vele így haladni, nem roncsolja a hajamat és az eredmény gyakorlatilag a következő hajmosásig tart. Örülök hogy megvettem

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2019. augusztus 26.

Az illatát imádom, régóta kívánságlistás volt, most végre enyém lett. Édes, virágos, jellegzetes és felismerhető illat, de cseppet sem tolakodó.
Szerelem lenne (illetve az is), csak sajnos a bőrömön a tartóssága nagyon gyenge. Hajon illetve ruhán már egész jól tart, de napközbeni frissítés így is ráfér.
Emiatt azonban nincs szívem *-ot levonni, mert maga az illat csodálatos.

183 Days By Trend It Up Baby Skin Mattító Alapozó

183 Days By Trend It Up Baby Skin Mattító Alapozó
2019. augusztus 14.

Bocs, jöttem lepontozni. Először is: nem matt, max ha lepúderezem. Kettő: fedése 0. Három: első használat után pattanásokat okozott, de félretettem, hátha nem attól volt. Kb fél éve nem jelent meg az arcomon egyetlen kósza pattanás sem, gondoltam előveszem újra. Második használat, estére 2 pattanás. Kuka, izomból, lendületből, lelkifurdalás nélkül.