Sheila

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: -

Parodontax Whitening Fogkrém

Parodontax Whitening Fogkrém
2020. január 6.

Nekem bejön az íze, végre egy fogkrém ami nem mentolos!(nekem meg az erős mentolos íztől van hányingerem). Enyhén sós, de ez nem zavar. Fura az állaga, mert nem igazán habzik (valóban kicsit olyan mintha szódabikarbónával mosna fogat az ember), de alaposan tisztít és nem marad kellemetlen utóíze (vagy legalábbis nekem nem az), úgyhogy részemről elégedett vagyok vele. Különösebb fehérítő hatást nem tapasztaltam, de ezért nem vonok le csillagot.

Zara Ebony Wood EDP

Zara Ebony Wood EDP
2019. december 4.

Szerintem elég jók a Zara parfümök, egyedül a tartósságukkal van gondom, de most ez a Jo Malone új kollekció felkeltette az érdeklődésemet. Összetevők alapján azt hittem, hogy az Amalfi Sunray vagy a Fleur D'Oranger lesz a befutó nálam, de azok mégsem jöttek be annyira, ellenben ezzel, ami azonnal megfogott. Pici 10 milis golyós változatot vettem belőle, de mivel egész tartósnak mondható (jobb mint az átlag Zara parfümöké) ezért sokáig kitart majd. Meleg, fűszeres, elsőre nekem édes, inkább nőies illat, a szegfűszeg dominál, de kb fél óra elteltével előjön a picit férfias - ugyebár uniszex - jelleg, de ez engem nem zavar, isteni illat továbbra is, illetve az uniszex volta miatt nagyon szexinek tudnám találni egy férfin is. Ez most igazán minőségire sikerült!

Remington S8540 Keratin Protect Hajsimító

Remington S8540 Keratin Protect Hajsimító
2019. szeptember 12.

Imádom. Korábban, amíg sötét hajam volt, utáltam vasalni, mert vhogy olyan lelapultnak nézett ki tőle az egész, ezért csak egy kis alap, párezer Ft-os (amúgy szintén Remington) hajvasalóm volt amit csak néha használtam, és nem is terveztem profibbra beruházni. Viszont mióta kiszőkültem, azóta rákattantam a hajvasalásra, jobban tetszik a szőke haj egyenesen, ezért időszerű volt egy jobb hajvasaló beszerzése, ami lehetőség szerint kíméli a hajamat. Erre esett a választás, és egyelőre szerelem. Pillanatok alatt felmelegszik, állítható a hőfok, gyakorlatilag 1 húzás/tincs és az eredmény gyönyörű sima haj. Gyorsan lehet vele így haladni, nem roncsolja a hajamat és az eredmény gyakorlatilag a következő hajmosásig tart. Örülök hogy megvettem