Shelly

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Diptyque Paris 34 Boulevard Saint Germain

Diptyque Paris 34 Boulevard Saint Germain
2023. december 14.

Huuu, nekem nagyon tetszik! Első szimatra azt gondoltam, Jézusom, szörnyű, olyan mint nagyapám locsolókölnije. Aztán valami eszméletlen finom illat csapott meg. Eleinte maszkulin, a végére puha, nőies. Fene érti ezt az illatot? Magamon nem tudom elképzelni hosszú távon, viszont egy öltönyös, középkorú, fess úriemberen igen, aki épp jazzt hallgat, és vár szíve hölgyére egy hatalmas, bársony ,fa karfas fotelben. Sakktabla az asztalon, uvegpoharaban whiskey, készül rapofekelni egy szivarra. Megérkezik az áhított hölgy,kacér felmosoly ül ki emberünk arcára. Ahogy lassan odasetal a nő, majd fohosunk arca mellé hajol egy apró, levegőbe dobott puszit adni megcsapja ez a krealmany. Rögtön kitágul a pupillaja. :) Ilyen miliőben tudnám elképzelni ezt a finomságot.

Salvatore Ferragamo Savane Di Seta EDP

Salvatore Ferragamo Savane Di Seta EDP
2022. április 10.

Ferragamót alapból is imádom, az illatai nekem készültek. Ez egy igazi szavanna-száraz csoda, citrusos, púderes. Ha magamra fújom mintha tényleg a sivatagi naplemente közepén feküdnék egy nyugágyon, körülöttem oroszlánok lépkednének méltóságteljesen. Lineáris illat, nem tolakodó, nem túl sok, nyárra tökéletes lesz. Aki nem szereti a sziruposan édes illatokat annak mindenképp ajánlom. Uniszex amúgy, férfin is szépen muzsikálhat.:)

Babydream Kismamáknak Testápoló

Babydream Kismamáknak Testápoló
2022. március 25.

Most kezdtem használni (30.hét). Genetikailag nem vagyok hajlamos striákra,de jól esik a bőröm ápolása. Kellemes illatú, állagú, nem bánom,hogy megvettem!:)