Shenzi

Regisztráció dátuma: 2019. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Foamie Shake Your Coconuts Szilárd Sampon Normál Hajra

Foamie Shake Your Coconuts Szilárd Sampon Normál Hajra
2024. április 24.

Reggelente szoktam hajat mosni, eddig hiába használtam drága, vagy natúr samponokat, már másnap reggel száraz samponoznom kellett. Ezzel a samponnal már odáig jutottam, hogy 3 teljes napot kibírok, és száraz sampont csak elvétve használok a 3. nap reggelén. Most az a cél, hogy 4 teljes napot kibírjak hajmosás nélkül. Balzsamot nem használok utána, mert hiába kimosós, úgy is nehezíti a hajam, de igazából ez után is puha a hajam, jól hidratálja. Utána csak hajvégápolót használok, de azt viszont minden nap még száraz hajra is.
Én maximálisan elégedett vagyok vele, nála maradok.

Lattafa Yara Tous EDP

Lattafa Yara Tous EDP
2024. április 16.

Lédús, üde mangóra számítottam, friss, ropogós nyári illatra, sajnos nem az. De ha elvonatkoztatok az elvárásaimtól, nagyon jó illat. Már-már mézes, de nem fejfájdító az édessége. Talán legjobban a golgotavirágot érzem ki, vagyis sejtem csak, hogy azt, mert egy golgotavirágos arckrémemnek is pont ilyen volt az illata. Különleges, és finom illat, de nem tipikusan nyári, nekem inkább hűvös idős, kora tavaszi, késő nyári. Rajtam erősen hasonlít a Qimmah mandulásságára is. Mangót egyáltalán nem éreztem magamon, a kókuszból pedig egy árnyalatnyit. De ha nem tudnám, hogy van benne, szerintem meg sem mondanám, hogy kókusz.
Fotó alapján egy gagyi műanyag üvegre számítottam, de élőben meglepően mutatós.

Up:
A tartóssága szerintem teljesen rendben van, lazán 8+-os, ami az árához képest szuper, de ha még azt is hozzánézem, hogy a 4x ennyibe kerülő illatok néha negyed ennyit bírnak, akkor viszont példaértékű.
De nem fogom megtartani, mert az én bőrömön tényleg kísértetiesen Qimmah, Alien Goddess és Abercrombie & Fitch Authentic Night Femme kombó. Ha ezeket az illatokat nem birtokolnám, mindenképpen megtartanám.

Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden

Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden
2024. április 10.

Ez tényleg paradicsomi illat, legalábbis az első 1-2 órában. Frangipáni a hajba tűzve, kókuszból koktélt szürcsölgetve a tenger partján, valahol egy tukán felrikolt... Tényleg türkiz illat
De utána szétzúzza rajtam ezt az érzést valami furán szúrós, enyhén szappanos fás valami, ami nekem egyáltalán nem illik a képbe. Meglátom, hogyan viselkedik hőségben, de egyelőre nekem nem jön be, a pénztárcám roppantul örül ennek