Sherka

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Tonique Confort

Lancôme Tonique Confort
2020. május 11.

Egy új szintre lépett a szótáramban a tonizálás szó, hála egy hihetetlenül tapasztalt Krémmániás veteránnak, aki volt olyan kedves és ajánlotta nekem ezt a tonikot. :) Mivel nagyon száraz/dehidratált bőröm van, és nemrég egy bőrbetegség után szinte a mínuszból kellett felhoznom egy elfogadható szintre az arcom állapotát, az eddig sem a legjobban szuperált tonikomat szükségeszerűvé vált leváltani. Az első tonik ami nem szárítja, vagyis szívja ki a lelket is teljesen a bőrömböl. Ahogy már előttem is írták, valóban olyan, mintha egy lotiont használnék tonik módjára. :) Nyugtatja a bőrömet, imádom a rózsaszirom illatát, tisztít és megdöbbentően hidratál mindeközben. HG lett, mindenkinek ajánlom, mióta használom! Szintén egyetértek azzal, hogy a vatta hajlamos kicsit jobban beszívni, így talán nem a "legspórolósabb" termék, de szerintem igencsak kedvező ára van (a 400 ml-es kiszerelés is 11-12 ezer forint körül mozog) és bevallom, élvezettel tölt el bőven öntögetni, annyi örömet okoz, hogy nem sajnálom. :)

Marc Jacobs Beauty O!Mega Glaze All-Over Foil Luminizer

Marc Jacobs Beauty O!Mega Glaze All-Over Foil Luminizer
2020. május 11.

A 'Worth the Wait!', vagyis a legvilágosabb árnyalatban vettem meg, mivel elég fakó tudok lenni. Ez egy gigantikus kompakt, gigantikus mennyiséggel, tökörrel és tartóval. Emiatt nemcsak az arcomra használom, hanem a szegycsontomra, vállamra is, ha olyan kedvem van, mivel 12 hónap a szavatossági ideje a felbontástól számítva, ami egy kissé meglepő, hiszen por. Vagyis inkább nem a klasszikus értelemben vett por, mert nagyon krémesnek hat, szinte beleolvad a bőrömbe. Alig kell hozzárinteni az ecsetet, bármilyen eszközről is legyen szó, máris elegendő mennyiséget lehet felvinni. Szerintem nem kell félni, nem lehet vészesen rögtön túlzásba esni, de természetesen a Holdról is lehet látni, ha építeni szeretnénk. Tartóssága szuper, pont úgy néz ki a highlighterezett rész este sminklemosás előtt, mint amikor felkentem. Mégis a színe az, amibe teljesen bele vagyok bolondulva. Ennyire tökéletesen a bőrömhoz igazodó színnel nemigen találkoztam még. Ezért is fáj a szívem, hogy limitált kiadás. Nem attól félek, hogy mi lesz, ha egyszer elfogy/megromlik, hanem, hogy honnan fogok beszerezni még egy ilyen hozzám illő színt. (Hátha úgy lesz, mint az Omega bronzerrel, és a limitált gyártása évekig tart még, bár nem hiszem... :))

Marc Jacobs Enamored Lip Hi-Shine Gloss Lip Lacquer

Marc Jacobs Enamored Lip Hi-Shine Gloss Lip Lacquer
2020. április 27.

Szinte csak játékból dobtam be a virtuális kosaramba, de milyen jól tettem! Ch-ch-changes árnyalatban vettem meg, ami a nevéhez hűen olyan, mint egy kaméleon: oldalról ezüst, szemből rózsaszínes, felülről kék, alulról zöld, de néha lila, egyszerűen mindenszínű. :))
Valóban nem kenődik, ott áll szépen, ahová tettem, na meg persze a hajamra is kerül, ahogy egy szájfénynek működnie kell, de hát ezt kapjuk, ha szájfényt veszünk, hozzá tartozik az életérzéshez.
Megint csak egyet kell értenem @Hatshepsut véleményével abban is, mennyire pigmentált: ha kopik, akkor is inkább enyhe rózsaszínes háttérszíne van és a csillámok is megmaradnak. Tudom, butaság tartóssággal jönni egy szájfény esetében, de hát, ha egyszer az a mivoltához képest, akkor az. :)
Lehet, hogy második kislánykoromat élem, de szeretek játszani vele, nagyon élvezem és szeretem nézegetni és a tükörben is forgatni a fejem, mikor éppen, milyen árnyalatban mutatkozik. Felkenem ha megyek valahova, akkor is ha nem, akkor is, ha csak esti sétára megyek vagy leugrom a boltba, vagyis mikor nem?! :) Akutális kedvenc szájravalóm, a jó idő közeledtével a rúzsok is szépen állnak libasorban a pipereasztalon, nem igazán nyúlok most értük. Ez azért is furcsa, mert világ életemben csak az intenzív vörös rúzsokat szerettem használni, még nyáron is, csak magasfényű hidratáló formában. Ha má hidratálás: egyáltalán nem szárít, sőt, talán még ha kicsit hidratálna is. Nem ilyen volt az emlékeimben egy szájfény.. :)

1 ÖSSZETEVŐ