shiningstar

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tresemmé Collagen + Fullness Sampon Vékony Szálú Hajra

Tresemmé Collagen + Fullness Sampon Vékony Szálú Hajra
2021. február 24.

Örültem amikor megláttam a dm webshopban mert már ki akartam próbálni ezt a márkát, azt reméltem, hogy végre megtalálom a megfelelő sampont, de nem. Az átlag 2 napot kibírja vele a hajam és könnyű kiöblíteni, de szárítja a hosszú, göndör töredezésre amúgy is hajlamos hajamat de még a fejbőrömet is.
Göndör hajúaknak nem ajánlom.
Nem nyújtja azt amit igér.
A keresés folytatódik a megfelelő sampon után.

Casamorati 1888 Dolce Amalfi

Casamorati 1888 Dolce Amalfi
2021. február 23.

Laurencia, ha itt vagy az éterben, csak tudd, hogy megmérgezted a lelkemet! A gyönyörű kritikáidat elolvasva arra gondoltam, hogy na adok egy esélyt valamelyik parfümnek amit értékeltél, mert nagyon hasonló az ízlésünk - tömény, sötét, orientális illatok, anno még a Hugo Boss Deep Redről olvastam a kritikádat és tökéletesen egyetértettem csak azóta már megváltozott a nick-ed. Ezt választottam az ajándékba kapott minták egyikeként - a Botafumeiro és a Charlatan mellett. Hiba volt. Hamarosan megint csóró leszek mert ha nyárra választanék parfümöt, biztosan ezt fogom megvenni! Legmélyebb tisztelettel, szeretettel és némi dacos haraggal követem továbbra is a kritikáidat, mert ugyan a pénztárcámnak nem tesznek jót, de legalább azt kapom a pénzemért amit szeretnék.

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray
2020. december 1.

Mivel az Old Spice megváltoztatta az állatos deo stiftjeinek konzisztenciáját és nem tudom őket többé ugyanazt az eredményt várva használni, újra kereshettem magamnak dezodort. Úgy döntöttem egy időre leállok a stiftekről és az egyszerűbb, gyorsabb deo sprayket használom egy ideig. Először a Doveokat próbáltam ki amik között találtam egy átlagos teljesítményüt, nem igazán volt csalódás, aztán a Nivera tértem át, majd a Rexonára és végül újra a Niveára, ezzel a termékkel. Nem mondhatnám, hogy megbántam.

Kifújáskor nagyon kellemes, de megfoghatatlan illata van. Olyan púderes...citromos-vaníliás illat. Nagyon jó. Olyannyira, hogy fújkodnám én egész nap, sőt légfrissítőt is vennék belőle ha gyártanának. Az egyetlen problémája az, hogy rettentően gyengén teszi a dolgát és rövid ideig. Erősebben izzadóknak ezt a terméket nem ajánlom, de azoknak akik éppenhogy-csak, azok bátran válasszák illata, ára és valódi folt nélkülisége miatt. Én újraveszem majd, ha elfogy - ami hamar bekövetkezik.

Összességében imádom az illatát de alig teszi a dolgát, mivel napi 3x2 fújás kell, hogy fenntartsuk a hatásfokot.