shiningstar

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló
2019. augusztus 2.

Rohadt nagy csalódás. Átlagosan napi 6-7-szer használok ajakápolót mert dacára annak, hogy eleget iszom ahhoz, hogy a száraz száj problémája még csak fel se merüljön, de ideges fajta vagyok aki nyalogatja és harapdálja a száját - sajnos gyakran vérzésig is. Egyetlen egy ilyen "stick" elhasználódik 2-3 hónap alatt. Na ezt az éjjeliszekrényem fiókjában eszi a fene úgy ötödik hónapja. Rettenetesen haszontalan hidratálás szempontjából és az illata egyáltalán nem görögdinnyés volt, hanem mintha cékla szaga lenne. Rettenetes pénzkidobás minden szempontból és szomorú tekintve, hogy ez a márka kizárólagosan egyetlen célra szolgáló termékeket gyárt, de nem teszik a dolgukat, de még a megígért illatanyagot sem tudják rendesen visszaadni. Hölgyek, tartsátok a pénzeteket a pénztárcátokban. Sajnos ez a termék nem éri meg!

Burberry Brit Sheer (2015)

Burberry Brit Sheer (2015)
2019. július 17.

A Notinon szereztem be és hú b**** meg mennyire megbántam. Mindent megbántam ebben az illatban. Azt is, hogy egyáltalán megfordult a fejemben, hogy megvegyem és azt a leginkább, hogy eldobtam azt a rohadt dobozát, mert így még túladni sem tudok rajta. Viccen kívül bárki aki nem szereti a virágos, full gyümölcsös illatokat bármi mást válasszon, ne ezt! Konkrétan illatosító spray illata van, de annak is moslék. A legnagyobb parfüm csalódás eddig.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2019. július 17.

Rettenetesen édes. Senki ne értsen félre; imádon az édes, vaníliás, tejszínhabos, pézsmás illatokat. De ez már tömény. Mintha a cukrászdában kiborult volna az összes édes cucc, csak nem vödörből hanem kádból. Elképesztően tömény, szóval kevés is elég lenne, ha nem illanna el hamar a bőrről és a ruháról is. Csak 1-2 órán át tart intenzíven az illata, aztán már csak a ruhámat szaglászva érzem intenzíven.
Újra nem venném, mert nem túlzottan nekem való mint kiderült, de akik szeretik a ragadósan édes illatokat; go for it.