shual

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 24 vétel
Megnézem

Innisfree Green Tea Sleeping Pack

Innisfree Green Tea Sleeping Pack
2019. szeptember 2.

Rétegzős rutin részeként használom. Nincs benne semmi olyan, ami irritálná a bőrömet. Üdébb, egyenletesebb lesz az arcom reggelre tőle. Ha fáradtság miatt idő előtt kidőlök, és kihagyom ezt a befejező lépést, akkor sincs tragédia, mert használok előtte tonert+szérumot, de érzem a sleeping pack hiányát. Rugalmasabb, hidratáltabb lesz az arcom a használata mellett. Nekem egyébként borzasztóan tetszik az illata is.

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó
2019. szeptember 2.

Smink ügyekben teljesen kezdő padavanként e termék használatakor meg voltam győződve róla, hogy én csinálok valamit rosszul. De többszöri próbálkozás árán sem sikerült működésre bírnom. Ha csak nagyon apró adagot próbálok finoman felvinni, az is úgy (és pont olyan formában!) pereg le, mint amikor fél odalnyi ceruzával írt fogalmazást kellett kiradíroznom a füzetemből rotring radírral alsós koromban... És percekig porolja az ember a lapról a grafittól eszürkült kis gumi kukacokat - na ugyanilyen élmény ennek a 'szemhéj alapozónak' a használata.
(És különben is minek van még ebben is illatanyag? Nem ér el odáig az orrom... más meg nem fogja a szemhéjamat szagolgatni (?))

Kevyn Aucoin Eyelash Curler

Kevyn Aucoin Eyelash Curler
2019. augusztus 10.

Ugyan teljesen újonc vagyok sminkelés/szépítkezés témában, de szempilla göndörítőkhöz már volt szerencsém néhányhoz. Ez előtt egy rossmannosat használtam, és mikor ezt kipróbáltam, teljesen elhűltem, hogy mekkora a különbség a két eszköz között. Pedig csak kicsit más az ívük... Nyilván látom, hogy ennek a göndörítőnek precízebb, minőségibb a kialakítása, de nem gondoltam volna, hogy ennyivel jobb lesz használni. Mivel nem csak gyorsabban lehet vele dolgozni, de sokkal szebb is a végeredmény, szerintem nagyon megéri minőségit venni szempilla göndörítőből.