shual

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Flp Aloe Activator

Flp Aloe Activator
2020. július 7.

Ilyen silány, minősíthetetlenül rossz kozmetikai termékkel még soha nem találkoztam. Nemhogy szembe, bőrre sem lenne szabad kerülnie. Nem magamon, hanem a teljesen nemkényes bőrű barátomon használtam, akire eddig úgy tekintettem, hogy rinocérosz bőre van, soha semmi nem irritálta még, pedig kísérleteztem rajta AHÁval, szérumokkal, stb. Az ő csodabőre ettől a fantasztikus activatortól úgy bepirult, mintha leégett volna...
Egy merénylet a bőr ellen

L'Occitane Shea Vajas Mézes Ajakbalzsam

L'Occitane Shea Vajas Mézes Ajakbalzsam
2020. május 20.

Csodálatos illata van, amit imádok. Szeretnék én magam, teljes testi mivoltomban ilyen illatot árasztani!
Ajakápolóként semmit nem ér. Gyorsan beszívódik, utána ugyanolyan száraz a szám, kenhetem újra - hiába.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2020. január 11.

Bennem fel sem merült, hogy arcra próbáljam használni, így erről nem tudok nyilatkozni...Kézre kezdtem el kenni egy hete, esténként. A hideg idő + fűtött helyiségek együttesen extra meg tudják gyötörni a kezeimet ebben az évszakban. Sokféle kézkrémet végigpróbálgattam már, és a legtöbbnek a felszívódásával volt mindig bajom, maradt utánuk vagy valami ragacsos, vagy zsíros érzetű réteg, ami számomra kézen tök zavaró. Azok a krémek, amik rendesen felszívódtak, sem hoztak tartós változást, mindig csak a kézkenés utáni bő egy órában éreztem hatásukat. Ez a Cerave az első olyan krém, ami wow-hatást ért el nálam: este bekenem vele a kacsóim, nagyjából be is szívódik, nagyon enyhe olajos érzet marad pár perc után, de 1-2 óra alatt az is eltűnik. Viszont napközben is sima, bársonyos a bőröm, pedig sokat vagyok kint, kezet mosok stb., pedig napközben nem kenem a kezem, csak este. Számomra ez elképesztő. Nem gondoltam volna, hogy ilyen brutál hatású hidratáló létezhet egyáltalán szegény kis ekcémásodó sivatag kezeimre.
(Az ekcémás részek perpillanat ki vannak simulva, valószínűleg a stabil hidratálás miatt "megnyugodott" a bőr.)