siamensis

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

CaoNatur Korpásodás Elleni Sampon

CaoNatur Korpásodás Elleni Sampon
2018. december 17.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nálam nem vált be igazán.
Az még hagyján lenne, hogy a hajam textúrája nem az igazi tőle - láttunk már ilyet natur samponnál. De a korpával sem küzd meg igazán.
Mivel valamelyest azért segített a problémán, ha meg nem is oldotta, és az is lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, egy gyenge négyest tudok neki megszavazni.

Update:
Revideálnom kell ezt a sampont,a végére egészen megszerettem. :) Ehhez nagyban hozzájárult az, hogy egy idő után az Alverde BB hajmaszkját használtam hozzá hajmosás előtti pakolásként, és elég jó páros voltak együtt, nagyon jó lett így a hajam textúrája, talán mint semmi mástól.
És az igazsághoz az is hozzátartozik -- az előző véleményből ez kimaradt --, hogy a korpásodás elleni samponok közül, amiket eddig próbáltam, messze ennek van a legfinomabb illata. Persze, nem ez az elsődleges szempont, de annyi fura szagú sampon után azért nagyon tud ennek örülni az ember lánya. :)
A hatása továbbra sem 100%-os, úgyhogy az ötödik csillagot továbbra sem tudom megadni, mert még reménykedem, hogy megtalálom A csodaszert korpás hajra, de mivel ennél jobbat eddig nem találtam, újra fogom vásárolni. :)

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál
2018. október 27.

Imádom! Szép pillákat tudok vele csinálni, nem tapadnak össze, nagyon jó a kefe formája, jó volument ad, pedig nekem eléggé előre álló pilláim vannak, és ezzel sikerül egy kicsit formázni rajtuk. Tartós is, nem potyog, nem maszatolódik -- bár sírni talán nem érdemes benne, mert nem vízálló. És kemikáliamentes, így nem irritál (nem-natúr szempillaspirállal sajnos volt már ilyen tapasztalatom), ami szemkörnyéken nem hátrány. Aki természetes hatást szeretne elérni, de mégis adni valami pluszt, annak jó szívvel ajánlom kipróbálásra. Amíg ezt gyártják, én biztosan nem veszek mást. :)

HappySkin Pure Hyaluron Havasi Gyopárral

HappySkin Pure Hyaluron Havasi Gyopárral
2018. május 11.

Mintát volt szerencsém belőle használni. Olyan alkalmakkor használtam el, amikor a téli hideg nagyon kikezdte az arcom, és már kis mennyiség is nagyon szépen rendbetette, feltöltötte az arcbőröm, egyszerűen sokkal egészségesebbnek tűnt.
Azt hiszem, hogy egyelőre nem én vagyok ennek a szérumnak a célcsoportja, de elképzelhetőnek tartom, hogy beszerzem majd még, amikor aktuálisabb lesz. :)