siamensis

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L'Angelica Botanics Csalán és Galagonya Sampon Korpás Hajra

L'Angelica Botanics Csalán és Galagonya Sampon Korpás Hajra
2021. február 1.

Nagyon szerettem. Szinte egyáltalán nem viszketett vele a fejbőröm, ami nálam iszonyú nagy szó, és a hajam állaga is nagyon jó volt vele, volt tartása, szépen be tudott hullámosodni. És nálam ez nem szempont, de még az illata is isteni, ez csak hab a tortán. Újravettem volna, de sehol nem találtam. Aki tudja, hol kapható, kérem sikítson!

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon, Mindennapos Ápolás Érzékeny Fejbőrre

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon, Mindennapos Ápolás Érzékeny Fejbőrre
2021. január 9.

Borzalmasan óriási pattanások jöttek ki a hajvonalam mentén a használata mellett, a vége felé sajnos már minden alkalommal, úgyhogy egy ponton azt mondtam, hogy ennyi elég volt ebből. Ráadásul hiába volt jó tartása vele a hajamnak a töveknél, nagyon könnyen kiegyenesedett az egyébként hullámos hajam, amikor ezt használtam. Nagyon sajnálom, mert a fejbőrviszketést egyébként remekül mérsékelte, olyannyira, amit mostanában talán semmi más termékkel nem sikerült elérnem.
Emiatt három csillag, mert nem tudom eldönteni, hogy rettenetesen utálom vagy megváltásként imádom a terméket. Mi sem mutatja ezt jobban, mint hogy újravásároltam, mert reménykedtem, hogy jó lesz még ez, de a nemrég megkezdett flakont nem fogom elhasználni, mert besokalltam ettől a macerától vele. Még ecsetmosásra se merem elhasználni, mert félek, hogy úgy is gond lesz a pattanásokkal, annyira erőszakos volt a dolog.

Logona Sampon korpásodás ellen bio borókával

Logona Sampon korpásodás ellen bio borókával
2020. augusztus 11.

A márka minden hajtípusra való, csalános samponából próbáltam ki egy kis kiszerelést, és ahhoz képest, hogy az én érzékeny fejbőröm az ilyen jellegű termékeket egyáltalán nem szokta jól tolerálni, az egész jól működött: alig viszketett vele a fejbőröm, és a hajam textúrája is egész jó volt. Ezen felbuzdulva mindenképpen ki akartam próbálni a korpásodás elleni samponjukat is, abban bízva, hogy az csak még jobb lehet, szóval nagy reményeket fűztem hozzá.
Ehhez képest teljes csalódás volt: a hajam tisztára gubancolódott, gyorsabban is zsírosodott, és a fejbőrviszketés is eléggé előjött. Az utolsó néhány használatnál már gyulladásokat is okozott, végig a fejbőröm hátsó felületén, úgyhogy végül az utolját ecsetmosásra használtam el, ami amellett, hogy egy kifejezetten drága samponról beszélhetünk, azt hiszem mindent elmond.
Fun fact: ennek a samponnak pincefal szaga van. Amit számomra is megmagyarázhatatlan módon én nagyon mókásnak találtam. 😀 Azt hiszem, ez az egyetlen oka, hogy megkapja a második csillagot, mert a rengeteg fura szagú korpásodás elleni sampon között, ez legalább végre valami eredeti -- mégha aligha is ez volt ezzel a céljuk.