Sierra0120

Regisztráció dátuma: 2019. május 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2019. július 14.

Hát használom egy éve, de még mindig nem sikerült megszeretnem. Az a baj vele, ahogy sokan mondták, hogy hagy egy réteget az arcon, ami után újra rá kell mennem arclemosóval. Egyébként valóban teszi a dolgát, de nálam ez nem fér bele egy radírba. Bocsi Himalaya, ez csak 3 *

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2019. július 11.

JÓ ÉG DE IMÁDOM!
Az illata valami mennyei, ár érték aranyban tökéletes, és egyébként tényleg puhává és hosszantartoan illatossá varázsolja a hajam. Nagyjából 2 éve használom, nincs az az élethelyzet, hogy ne vegyem újra!

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. június 12.

Első használat után másnap, mikor felkeltem és belenéztem a tükörbe 4! ISMÉTLEM 4 ÓRA alvás után (aha, a vizsgaidószak..) rendesen leesett az állam. Tök jól néztem ki, még magamhoz képest is. :D
Az illata tök jó, nem irritál, nem zsírosít, olyan mint egy sűrűbb krém, ahogy az arcomba dolgozom. Erre még rátettem egy adag éjszakai krémet kombinált bőrre, és így sem volt nehéz. :D Egyébként lehet az egységesebb bőr miatt, de úgy tűnt nekem, mintha a pattanásokat, vagy egyenetlenségeket, kis furcsaságokat is csökkentette volna a pofimon. Tetszett!
Eddig még nem mertem egy héten max 2x használni, mert félek, hogy túltolom.
Egy hónap után jelentkezem!