Sig

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 17 vétel
Megnézem

Moyra Angel Körömlakk

Moyra Angel Körömlakk
2016. május 6.

Egy abszolút jól sikerült tavaszváró impulzus-vásárlás eredményeképp kötött ki nálam egy éppenhogy halványrózsaszín árnyalat a Sizouze. :-)
Gyönyörű halvány púder-rózsaszín az üvegben, felkenve nem is tűnik rózsaszínesnek, egy rétegben nem fed teljesen - viszont nagyon szép opálos fedéssel ápolt körmöket varázsol. Hosszú körmökön kifejezetten szép, légies, apró shimmer csillámokkal maga a megtestesült álom. *.*
Gyönyörűen terül, szépen lehet vele az ívet kialakítani, nem csíkoz, egy rétegben is egyenletes. Gyorsan szárad, de nem fényesre, talán a Silk Nude kollekcióhoz hasonlít a finish pici shimmerrel gazdagítva.
Két rétegben már tökéletesen fed - nekem személy szerint úgy talán kevésbé különleges. Nem volt szívem fedőlakkot tenni rá, pedig még a fényesre száradókra is rakok.
Úgy szép ahogy van. Tündéres. Angyalos. Nagyon tiszta. :-)
Promóképek alapján egyáltalán nem fogott meg, az állvány előtt viszont már annál inkább! Nem pártolom a nude, meg a hasonló számomra semmitmondó színeket, de... valamit megint nagyon jól eltalált a Moyra. :-)
A kollekcióban ő a második legvilágosabb, rajta kívül van fehér, pasztelles lilás, rózsaszínes, sárgás-aranyfényű és barackos árnyalat is.
Tartóssága: fedőlakk nélkül is szépen tartotta magát 3 napig, aztán megkívántam egy télvégi depi elleni határozottan vidám színt és lemostam :-D
UPDATE: Kipróbáltam az Orly Prisma Gloss Silver fedőlakkal együtt és valami fantasztikus...! A shimmer csillámos alapra még szebb ez a fedőlakk, mint a sima krém lakkokra. Szerintem a China Glaze Fairy Dust és az Essence shake me-féle fedőjével is ugyanezt a csodát tudja, próbáljátok ki! :-)

Avon Magic Effects Cosmic Körömlakk

Avon Magic Effects Cosmic Körömlakk
2016. május 5.

Az Eclipse-et szereztem be, mint hivatásos zöld-teal-bolond, meg hát ugye Saint George-féleség. Nem, nem dupe - de egy nagyon jó minőségű, gyönyörű fenyőzöld lakk. Teal-ebb mint Georgie, és talán egy pettyet kevéssé holo, de ez utóbbiban nem vagyok teljesen biztos.
Két vékony rétegben egy megtestesült álom! Napsütésben pedig konkrétan balesetveszélyes. Folyton csak nézegetném azt a "baljós" mélyzöldes-kékes holos színváltásait... :-D
És tartós, alap - félő hogy fog, sosem próbáltam alap nélkül, a zöldekkel különben is elővigyázatos vagyok - és fedőlakkal 4-5 napig elvan vidáman minimális kopással.
Most rálestem az Avon oldalára és készlet erejéig 800-ért szórják ki mindhárom színt - aki lemaradt róla annak javaslom a tanácsadónők "megszállását" mert igazán hiánypótló darab :-D

RdeL Young Holo Nails Körömlakk

RdeL Young Holo Nails Körömlakk
2016. február 24.

A cute candy (lila) árnyalatot szereztem be, gyönyörű tavaszi-nyári szín, szórt holo - szerintem sokkal szebb mint a Moyra "szemkiverős" holo lakkjai. Ennek végre van színe önmagában is és árnyékban sem csúnya/fakó. Két rétegben tökéletesen fed, csodásan terül, viszonylag hamar szárad.
Az ecsete és az állaga a legjobb - tökéletes ívet, precízen lehet vele lakkozni.

Eveline 8in1 alappal (ami körömerősítő ÉS a legjobb alap amivel találkoztam) Astor already dry fedővel 3 napig tuti szép, utána is inkább kopik mint pattog. Dicséretes :-)

Az egyetlen bánatom, hogy kevésbé über-barbis színekben nem kapható. Utálom a rózsaszínt, ez az unikornis-lila is komoly kompromisszum eredménye. :-D

1 MÁRKA

Bow