sigma

Regisztráció dátuma: 2021. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál
2022. január 14.

Szerintem nagyon szep pillakat varazsol ez a spiral. Igaz, ido es turelem kell a szep vegeredmenyhez, es nekem 3 reteg. Nincs meg egy szempillaspiral amivel ennyit pepecselnek, igy sietos reggeleken biztos nem ehhez nyulok. Csak azt sajnalom, hogy a brown black arnyalat egyertelmuen sotet fekete, mint ahogy az altalaban lenni szokott, ezt leszamitva meg vagyok elegedve vele, de lattam mar jobbat is azert. 4*

La Roche-Posay Toleriane Ultra Dermallergo Arcmaszk

La Roche-Posay Toleriane Ultra Dermallergo Arcmaszk
2022. január 10.

A harmadik használat után éreztem, hogy igazán jó. Nagyon puha, selymes lett tőle a bőröm, érezhetően feltöltötte és valamennyire nyugtatta is.
Én ötöt vettem, és heti kétszer használtam.
Ami a zacskóban maradt folyadék, azt mindig eloszlattam a nyakamon és a fülem mellett.
Megszerettem, bár nem olcsó (kb. 10 000 forint az 5 darab), így csak kúraszerűen fogom alkalmazni, mondjuk negyedévente.

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2021. december 28.

Szerintem szuper kis spiral.
A pillaimmal nem lenne nagy bajom, ha nem szokek lennenek, igy festek nelkul nem szivesen lepek ki az utcara.
Sokat nem vartam tole, de nagyon kellemes csalodas lett. Igaz, sok festeket vesz fel a kefeje es torolgetni kell, a belso pillaimmal kicsit benazom is, de elkepeszto az eredmeny, tenyleg muszempilla hatas mar ket retegben is. Nagyon szepen hosszit es valamennyit dusit is, de inkabb elobbi az igazan latvanyos.
Nekem meg este is toketesen tart, nem pereg, nem kenodik. Nagyon megszerettem, ott van a top3-ban. ❤️