sigreti

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2018. május 25.

Update 2018. május:

Azt gondoltam, hogy kerek 10 év használat után 4-es helyett 5-öst adok ennek a krémnek. Nem tudom elképzelni a napjaimat nélküle. Elképesztő a különbség a bőröm állagában délutánra, ha nem kenem fel reggel, ezért már nem is szoktam kihagyni. Megnyugtatja a bőröm, lehúzza a kis pirosságot az orrom környékén, összehúzza a pórusaim és csodásan mattít egész délutánig.

Nem találtam még jobbat nála. Az utóbbi időben - kövezzenek meg a szakértők - én a legutolsó lépésként alapozó után is használom. Általában belekeverem először az alapozómba, mert sokkal természetesebb sminket kapok így, majd végső lépésként a T-vonalamat végigpaskolom még egy kis mennyiséggel (púdert nem szeretek használni, mert azt tapasztalom, hogy hosszabb távon szárítja a bőröm). Pár perc elteltével a bőrképem csodás és remekül kitart délutánig. Csodaszerek nem léteznek, az ember bőrtípusa szerintem nem változik, hacsak vmi belső hormonális változás nem következik be, így én maximálisan elégedett vagyok vele. :-)

2008 ősz:
Ennél jobb mattító krémet még nem találtam. Bár nálam nem tart ki egész nap, de pár órát kibír, és utána sem fénylik annyira a bőröm, mint nélküle. A pórusaimat is összehúzza pár órára, amíg tart a mattító hatása, de hosszú távon nem tapasztaltam, hogy a pórusaim mérete alapvetően változott volna, pedig hónapok óta használom.

Eveline Hydra Impact 360° Arclemosó Krém Gél All In One

Eveline Hydra Impact 360° Arclemosó Krém Gél All In One
2016. március 4.

Nekem nagyon bevált. Kerestem valamit, ami jobban tisztít, mint egy egyszerű arctej, de nem szárítja a bőrt, mint pl. egy habzó lemosó (legalábbis én ezt tapasztaltam). Egyáltalán nem habzik, inkább egy arctejhez hasonlítható, csak krém-gélesebb az állaga, én a száraz bőrömre viszem fel és utána lemosom langyos vízzel. Kb. 2 hónapja használom reggel és este, azóta sosem jönnek elő gyulladt pattanások az arcomon, amik előtte havonta kétszer jelentkeztek. Nem szárít, megnyugtatja a kipirosodásra hajlamos bőröm és összehúzza a pórusokat. Utána áttörlöm tonikkal vagy micellás lemosóval átitatott vattakoronggal az arcom, amin látszik, hogy sokkal jobban tisztít, mint a korábbi arctejeim. Próbáltam a sima arctej változatát, aminek lényegében ugyanezek a tulajdonságai, de az nem teljesített ilyen jól.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2012. augusztus 21.

Az üvegre azt írták, hogy alapozó/korrektor, nem véletlenül! Nekem nagyon bevált, egy rétegben felviszem a T-vonalamra (mivel az orcáim bőre szerencsére problémamentes, oda nem kenek soha semmit, és egyáltalán nem üt el az alapozó a bőrömtől), és ha van 1-2 piros pattanásom, oda kenek még egy réteget. Meglepően jól fed, mégis abszolút természetes. Már több helyen olvastam, hogy a Bourjois alapozók versenyre kelnek a jóval drágább nagynevű alapozókkal. És tényleg! Nem ül be a szem alatti ráncokba, tartós, egyetlen problémám, hogy bár felkenés után pont jó, se nem fényes, se nem túl matt, ezért nem is feltétlenül kell rá púder, én pár óra után kifényesedek, dehát ez más alapozóval is így van sajnos.

1 MÁRKA